Soutěž o voňavé brusinkové dárky

Soutěž o voňavé brusinkové dárky

Nikdy nevyjde z módy, nemusíte si lámat hlavu nad velikostí nebo barevnou kombinací… Krásná vůně totiž sluší každému! Toaletní vody jsou stálicemi pod vánočními stromečky a zcela jistě provoní i letošních nadílky.


Vůně jsou často tím prvním, co naše smysly zachytí, a tím posledním, co zapomenou. Doprovází nás na každém kroku, ovlivňují celý náš život a vyjadřují naši osobnost. MANUFAKTURA představuje jedinečnou a rozmanitou paletu vůní prostřednictvím toaletních vod inspirovaných královstvím bylin, květin, ovoce a koření. Originální pánské a dámské vůně nabízí nezvykle rafinované kombinace přírodních tónů opravdu pro každého.

Soutěžte s námi o 5 toaletních vod z limitované edice Brusinka od české značky Manufaktura. Tato báječná toaletní voda plná ovoce roztančí, rozveselí a na závěr hřejivě obejme i Vás!

Využijte speciální akci 2 + 1 zdarma na nákup všech toaletních vod značky Manufaktura! Díky rozmanité nabídce toaletek překvapíte celou rodinu milými dárky. Akce platí v prodejnách Manufaktura i na e-shopu od 29.11. do 31.12.2019 nebo do vyprodání zásob. Zdarma je vždy nejlevnější produkt.