Chraňte vaši pleť před zimou! Pomohou vám k tomu produkty Meteologic

Chraňte vaši pleť před zimou! Pomohou vám k tomu produkty Meteologic

V zimě je naše pokožka vlivem častého výkyvu teplot mnohem citlivější a náchylnější na podráždění než v létě, a proto je potřeba ji věnovat více pozornosti.


Teplotní rozdíly při přechodu z přetopené místnosti na mráz nebo střídání studeného větru a sluníčka způsobují pocity napětí, pálení, případně se mohou na pokožce začít tvořit šupinky. Dlouhodobým pobytem v místnosti s ústředním topením navíc dochází k dehydrataci pokožky. Ta kvůli tomu ztrácí na pružnosti, což způsobuje její rychlejší stárnutí. Vlivem těchto aspektů se pak na pleti tvoří vrásky a praskají žilky.

Abyste těmto následkům předešli, je důležité pleť hydratovat. K tomu vám dopomohou hydratační přípravky, jako jsou denní a noční krém, které je ideální kombinovat. Nezapomínejte však, že základem péče o pleť je její správné čištění. Jakékoli kosmetické přípravky jsou totiž k ničemu v případě, že je nanášíme na pleť, která není vyčištěná vůbec anebo špatně. Svou roli v procesu hydratace pleti hraje také pitný režim. Dlouhodobý
a nedostatečný příjem tekutin způsobuje tvorbu vrásek, pleť na první pohled může působit zašedle, začnou se na ni tvořit ošklivé šupinky a rychle se vysušuje, což někdy vede i ke vzniku ekzémů.

 

Řada Meteologic od BENU je na zimní péči o pleť jako dělaná

BIO péče o pokožku a pleť Meteologic přináší péči obohacenou o červenou mořskou řasu Alga Gorria. Ta se získává ručním sběrem pod hladinou Atlantického oceánu nebo sběrem vyvržených trsů na pobřeží Velké Británie a Mauritánie. Tato jedinečná mořská rostlina obsahuje vysoké procento agaru, tedy látky, která se používá např. v gastronomii. Nyní je ale stále více využívána právě v kosmetice, protože má blahodárné účinky na ochranu pokožky proti slunečnímu záření. Řasa navíc obsahuje silné antioxidanty – karotenoidy, peptidy a aminokyseliny, které se výrazně podílí na zlepšení kvality pleti a pomáhají zpomalit její stárnutí.

 

NÁŠ TIP: Meteologic hydratační pleťový krém BIO 30 ml

Meteologic hydratační pleťový krém BIO zajišťuje všechny denní potřeby pleti od hloubkové hydratace, která trvá až 8 hodin, přes ochranu před škodlivými vlivy okolního prostředí (stres, znečištění, změna počasí) až po zpomalení stárnutí pleti. Pleťový krém hydratuje a zachovává pružnost pokožky, pomáhá snížit viditelné známky stárnutí, je jemný, má lehkou strukturu a navíc je 100% přírodní. Péče s tímto hydratačním krémem je vhodná pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

Produkty Meteologic jsou exkluzivně k dostání v síti lékáren BENU a na e-shopu benu.cz.

 

Soutěžte s námi o Meteologic hydratační pleťový krém BIO 30 ml a udržte svou pleť hydratovanou i v zimním období.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na oznámení o výhře.