Valentýnské nezbytnosti

Valentýnské nezbytnosti

Jako v sedmém nebi 


Užijte si společně strávené chvíle ve dvou. V naší nové kolekci můžete nalézt ten pravý dárek pro milovanou osobu, a vyjádřit jím tak své city k ní. Od třpytivých šperků a romantických dekorací, povlečení a módy až po sladké nápady na pečení. Důvěřujte svým pocitům a okouzlete své milované. Kolekci „Valentýnské nezbytnosti“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 3. února 2020, v e-shopu tchibo.cz již od 28. ledna 2020.

 

Vykrajovátko na sušenky pro štěstí
Rozlomte a přečtěte si vzkaz. Jak je všeobecně známo, láska prochází žaludkem. S tímto vykrajovátkem
na sušenky můžete svým milým poslat zprávu přímo od srdce.

  1. Vykrojte sušenky a upečte je.
  2. Na lístek pečicího papíru napište láskyplný vzkaz.
  3. Do dutého místa vložte vzkaz, sušenky slepte cukrovou polevou a dozdobte.

Vykrajovátko ve tvaru srdce je velké 8,5 x 3 x 7 cm. Součástí balení je recept a 100 lístků pečicího papíru
na drobné vzkazy. Předběžná cena 149 Kč.

 

Rámeček na fotografie
Rámeček s pohyblivými srdíčky. Stačí s ním zatřepat a prší zlatá srdíčka. Rámeček je vhodný na fotky formátu 10 x 15 cm a lze ho použít na výšku i šířku. Předběžná cena 229 Kč.

 

Hrnky, 2 ks
Z každé strany zamilovaný. Hrnky o objemu 350 ml jsou z jakostního porcelánu, glazované a se zlatým dekorem. Z jedné strany je nápis s červeným srdíčkem a z druhé zlaté srdíčko. Předběžná cena za sadu 299 Kč.

 

 

Oboustranné povlečení pro páry
Renforcé povlečení je ze 100% biobavlny. Materiál vyrovnává teploty a dobře saje. Zapínání je na praktický zip. Předběžná cena za čtyřdílnou sadu 1.290 Kč.

Negližé
Romantické i svádivé. Přední i zadní stranu negližé zdobí dekorativní krajka. Předběžná cena 549 Kč.

 

 

 Více produktů najdete na www.tchibo.cz 

 

 

 

 

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

Společnost byla založena v roce 1949 v německém Hamburku, kde má své ústředí. V České republice působí prostřednictvím Tchibo Praha, spol. s r.o. od roku 1991 v segmentu pražené a instantní kávy a jednoporcových kávových systémů pod známými značkami Tchibo, Jihlavanka a Davidoff Café. Od roku 2004 rozvíjí Tchibo Praha na českém trhu obchodní činnost zaměřenou na prodej spotřebního zboží.

Společnost Tchibo podniká odpovědně. Dlouhodobě se angažuje v mnoha projektech zaměřených na trvale udržitelnou produkci kávy, bavlny či dřeva i zajištění odpovídajících pracovních a životních podmínek malopěstitelů a pracovníků v továrnách. Aktivně pomáhá řešit otázky jako globální oteplování, ohleduplné hospodaření s vodou, půdou, energiemi i zdroji, nakládání s odpadem či zachování biodiverzity. Zapojuje se do činnosti mnoha místních komunit.