Vyhrajte konopný šampon Bodycann

Vyhrajte konopný šampon Bodycann

3 ÚŽASNÉ VÝHODY KONOPNÉHO OLEJE PRO VAŠE VLASY


Konopný olej zvlhčuje pokožku hlavy a hydratuje vlasy. Zdravé vlasy by měli být správně hydratovány
a pravidelně udržovány. Jednou z výhod konopného oleje jsou jeho hydratační vlastnosti. Ty zabraňují přebytečné ztrátě vlhkosti a podporují absorpci vlhkosti do vlasové pokožky. Díky snadné vstřebatelnosti nezanechá na pokožce a vlasech mastný povlak.

Konopný olej také podporuje růst vlasů. Činí tak díky obsahu omega-3, omega-6 a omega-9 mastných kyselin, které jsou potřebné pro růst silných a zdravých vlasů. Olej také zlepšuje prokrvení vlasové pokožky, díky čemuž jsou vlasy dostatečně vyživovány a mohou tak růst do krásy.

Konopný olej posiluje vlasy a tím pomáhá předcházet jejich lámání. Pokud dochází k častému lámání vlasů nejedná se rozhodně o nic příjemného. K tomu většinou dochází při přílišném vysušení vlasů a vlasové pokožky. V důsledku toho vlasy slábnou a snadněji se poškodí. Konopný olej má schopnost udržovat přirozenou vlasovou strukturu a vyživovat vlasovou pokožku díky čemuž vlasy zesilují a hůře se lámou.

Přírodní konopný šampon Bodycann je ideální pro každodenní péči o vlasy i vlasovou pokožku. Obsahuje extra šetrné mycí látky vhodné i pro citlivou pokožku se sklonem k ekzémům a kožním projevům lupénky. Bylinné výtažky spolu s konopným olejem přispívají ke zklidnění a regeneraci pokožky, vlasy udržují zdravé a lesklé. Panthenol má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, zlepšuje jejich vzhled. Bodycann Shampoo obsahuje: Konopný olej z konopných semen, Arganový olej, Extrakt 19 bylin, Santalové dřevo, Levandule lékařská, Cedr atlantský.

 

E-shop: www.annabis.cz  nebo žádejte ve Vaší lékárně

FB: https://www.facebook.com/annabis.cz/ 

Staňte se členem klubu Annabis

Registrujte se do klubu Annabis a získejte na každý Váš nákup slevu 15 %.
Registrace zde: https://www.annabis.cz//muj-ucet/ 

 

 

Správnou odpověď naleznete na www.annabis.cz

 

 

 

výherci:
R. Kroupová, L. Šimůnková, O. Pecina