Skandinávský styl? Milujeme. Navíc soutěž o hodinky Cluse

Skandinávský styl? Milujeme. Navíc soutěž o hodinky Cluse


Rádi bychom vám představili společnost BELLA ROSE, která byla založena v roce 2009 a byla jediným e-shopem specializovaným na skandinávský vintage design. Do Česka se tak podařilo přinést novou inspiraci a to se snaží Bella Rose dělat i dnes. U některých značek jsou dokonce exkluzivním distributorem pro Českou i Slovenskou republiku. Pouze zde najdete značky jako Madam Stoltz, Ib Laursen, Maileg a La Finesse. Snaží se být trendy
a neustále sledovat nejžhavější novinky. Každý měsíc třeba i 500. Určitě si z jejich nabídky vyberete a doplníte tak třeba výzdobu balkonu, zahrady nebo také praktické i dekorové věci do bytu.

Protože se celý tým stará o to, aby byl nákup na Bella Rose příjemným zážitkem, mají pro vás připraveno mnoho výhod a akcí. Veškeré novinky můžete sledovat také na Facebooku a IG.  O obchůdku, majitelce a jejich cestách za designem si můžete přečíst na blogu Bella Rose.

Ve spolupráci s Bella Rose jsme si pro vás připravili soutěž o dokonalé hodinky Cluse Minuit Rose Gold white/pink.

Jednoduché, elegantní a nadčasové, takové jsou hodinky holandské značky Cluse. Vyzařují ženskost, jemnost
a jejich sofistikovaná krása bude slušet každé ženě! Nádherný minimalistický kousek, který by neměl chybět
v žádném šatníku. Ultratenké pouzdro ciferníku krásně padne na zápěstí a pohodlně se nosí. Kožený náramek je v pastelově růžové barvě, doplněný o pouzdro z nerezové oceli v barvě růžového zlata a bílým ciferníkem. Hodinky jsou navíc uloženy v koženkovém hnědém pouzdře s logem CLUSE a budou tedy i krásným dárkem.

 

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.bellarose.cz.

 

 

Výherce:
T. Hanousková