SOUTĚŽ: Valentýnský domov se svůdnou vůní malin

SOUTĚŽ: Valentýnský domov se svůdnou vůní malin

Pro láskyplnou atmosféru u vás doma sáhněte po malinové řadě čisticích a  pečujících výrobků značky Frosch.


 

Jaká je letošní valentýnská vůně? Malinová. Probuďte své smysly svůdnou vůní malin a objevte jejich přírodní afrodiziakální účinky během svátku zamilovaných. Dopřejte si povzbuzující sprchu s novým sprchovým gelem Frosch Senses Malinový květ a  překvapte své milované objetím, které promění chladné zimní dny v letní prosluněný výlet zakončený sklenicí osvěžující malinové limonády. Svůj domov provoňte s pomocí malinových čisticích prostředků Frosch a přesvědčte se, že čistota nemusí být cítit po chloru ani po dezinfekci a navíc nemusí zatěžovat přírodu. Nový sprchový gel Frosch Senses Malinový květ je šetrným složením s přidaným panthenolem vhodný i pro citlivou pokožku, kterou hydratuje a vyživuje. Složení je pH 5,5 neutrální, neobsahuje parabeny, barviva, mikroplasty ani další látky z  ropy.

„V loňském roce jsme uvedli na trh novou řadu sprchových gelů Frosch Senses ve variantách Aloe vera, Květ pomeranče a Granátové jablko, které si získaly velkou oblibu. Zákazníci oceňují nejen příjemný pocit při sprchování a po něm, ale i  ekologický aspekt produktů, které jsou šetrné k životnímu prostředí v celém svém životním cyklu,“ sdělila Nikola Marklová, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a  slovenský trh.

S láskou k přírodě

Stejně jako všechny produkty prodávané pod logem zelené žabičky Frosch je i nový sprchový gel ekologicky šetrným. Obsah je po použití snadno biologicky odbouratelný. Obal je vyroben z recyklovaných plastů a po vhození do žlutých kontejnerů na tříděný odpad je možné ho opět recyklovat. Produkt je tak navržen s ohledem na minimální zátěž pro životní prostředí v celém svém životním cyklu.

Novinka doplňuje řadu sprchových gelů Frosch Senses, mezi kterými je sprchový gel Aloe vera, Granátové jablko a Květ pomeranče. 

 Doporučená cena: 79,90 Kč.

 

Domov provoněný láskou

Čistý a uklizený byt přeje příjemným chvilkám stráveným ve dvou. Někdy však nepříjemný pach chemie, která je v běžných čističích obsažena, přemění láskyplný domov v nemocniční pavilon. Při dalším úklidu vsaďte na malinovou řadu čisticích prostředků značky Frosch, které provoní vaši domácnost svůdnou malinou a vykouzlí atmosféru plnou lásky.

Také u čisticích prostředků platí, že obaly jsou vyráběny ze 100% recyklovaného a recyklovatelného plastového materiálu. Složení produktů je v přírodě dobře biologicky odbouratelné. Všechny výrobky jsou veganské
a nebyly testovány na zvířatech.

 

Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem

S praktickým rozprašovačem zbaví vaši koupelnu usazeného vodního kamene a  dalších nečistot
díky síle koncentrovaného malinového octa. Doporučená cena: 94, 90 Kč.

    

Frosch Univerzální čistič Malina

Čistí, odvápňuje a zanechává dlouhotrvající lesk v koupelně, v kuchyni nebo na keramických podlahách. Doporučená cena: 69,90 Kč.

  

Frosch Prostředek na mytí nádobí Malina

Prostředek s pH neutrálním složením je šetrný k vašim rukám. Díky koncentrované receptuře odstraňuje i silnou mastnotu a nečistoty. Zanechává čisté a lesklé nádobí s příjemnou vůní. Doporučená cena: 64,90 Kč

Frosch WC gel a WC blok Malina

O čistotu toalety se postará WC gel, který důkladně odstraňuje nečistotu, vodní i močový kámen. WC blok Malina zabraňuje vzniku vodního kamene a udržuje toaletu čistou díky pěně, která vzniká při každém spláchnutí. Doporučená cena: WC gel: 75,90 a WC blok: 74,90 Kč. 

 

Ve spolupráci s Froschem jsme si pro vás připravili soutěž o pět balíčků, které obsahují všechny malinové novinky kromě Frosch wc. tablety :-)  

Odpovězte správně na soutěžní otázku a čekejte oznámení o výhře.

A kde můžete produkty Frosch koupit? Podívejte se na www.frosch-eko.cz/prodejci.

 

O značce Frosch: Frosch je již přes 30 let průkopnickou značkou na poli ekologie. Čisticí i pečující prostředky s logem zelené žabičky jsou šetrné k pokožce i životnímu prostředí. Ve své dlouholeté historii Frosch neustále zdokonaluje vývoj a výrobu čisticích a pečujících prostředků s ohledem na ekologii a stává se lídrem mnoha environmentálních projektů přesahujících mnohdy hranice daného průmyslu. Výrobky značky Frosch jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně ohleduplnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele. Ekologický přístup dokládají i získané certifikáty jako např. EMAS, Green Brands, Eco label a jiné.  Více informací naleznete www.frosch-eko.cz.

 

Werner & Mertz: Výrobcem ekologických čisticích prostředků a kosmetiky značky Frosch je společnost Werner
&  Mertz, rodinná firma s více než 150letou historií, která svou recyklační iniciativou a dalšími udržitelnými projekty významně přispívá k ochraně životního prostředí. Majitel firmy, pan Reinhard Schneider, usiluje na mezinárodní scéně o to, aby i další společnosti následovaly jeho příkladu a používaly pro své obaly recyklované plasty. Tedy jediný způsob, jak zajistit, aby oběhová ekonomika fungovala a udržovala plasty v uzavřené smyčce. V souvislosti s ochranou životního prostředí, uvedla firma v německém Mainzu do provozu nové výrobní centrum produktů Frosch a každoročně dobrovolně podstupuje audit EMAS, který již 11 let dokazuje, že společnost dodržuje zásady ekologických a udržitelných obchodních praktik, a trvale sleduje své cíle týkající se ochrany přírodních zdrojů.

 

Výherci:
A. Soukalová, L. Doláková, B. Kubíčková