Vychutnejte si antioxidační sílu acai a zbavte se vrásek na krku

Vychutnejte si antioxidační sílu acai a zbavte se vrásek na krku

Proti vráskám na krku „anti tech-neck” & proti znečištění prostředí “anti pollution” Žijeme uspěchaný hektický život a to má negativní vliv na naše zdraví a pohodu. Trvalý přístup k informacím, mobilita a naše dostupnost, bez ohledu na to kde a kdy, se stala téměř nutností. Výsledkem je, aniž bychom si to uvědomovali, že se mobilní zařízení staly velkou součástí našeho běžného života. Napadlo Vás někdy, kolik času z Vašeho dne strávíte skláněním hlavy nad mobilním telefonem nebo tabletem a jak to ovlivňuje stav Vaší pokožky?

Existuje také další zásadní okolnost, která má velký dopad na naše zdraví a stav pokožky, které si možná neuvědomujete. Škodlivé látky, které vdechujeme, zejména ve velkých městech. Prach, smog, výpary, UV záření, suchý vzduch a klimatizace představují skutečnou hrozbu pro naši pokožku. Způsobují oxidační stres, spojený
s tvorbou volných radikálů. Takový duet může deformovat molekulární strukturu kožních buněk, poškodit DNA
a vést k degradaci kolagenu. Výsledkem je, že stárnutí pleti postupuje rychleji, kůže ztrácí svou elasticitu, je suchá a dehydratovaná. Zhoršuje se funkce kožní bariéry, což má za následek záněty. Pokožka je přecitlivělá, vznikají nedokonalosti a tmavé skvrny.


Jak chránit naši pokožku před takovými škodlivými faktory?


Na základě odborných znalostí v oboru dermatologie a kosmetologie vyvinuly laboratoře Ziaja účinné receptury s chemickými sloučeninami, které zabraňují oxidačnímu stresu a tvorbě volných radikálů. Tyto látky se nazývají antioxidanty a najdete je v další produktové řadě Ziaja acai berry. Název řady označuje hlavní účinnou látku rostlinného původu bohatou na antioxidanty, kterou je extrakt z plodů acai.

Produkty řady Acai Berry jsou určeny k ochraně pokožky před znečištěným vzduchem, negativními faktory prostředí a k působení proti efektu “tech neck” - prohýbání pokožky a vznik vrásek na krku, které jsou způsobené opakovaným skláněním hlavy na mobilní telefony nebo jiná elektronická zařízení. Zrychlující se trend antioxidačních produktů proti vlivům prostředí není nic jiného než reakce na potřeby spotřebitelů. Stále více klientů se rozhodlo pro kosmetiku s hluboce zvlhčujícími a regeneračními vlastnostmi, která posílí funkci jejich kožní bariéry.

Co jsou plody acai v naší nové řadě?


Plody Acai se přirozeně se vyskytují v amazonských deštných pralesích v severní Brazílii, kde si vybírají mokřady pro růst na palmách až do výše 20 metrů. Jsou nabité širokou škálou živin, jako jsou vitamíny, aminokyseliny a mikroživiny, všechny nezbytné pro dobré zdraví. Mají také antioxidační vlastnosti, což znamená, že mohou neutralizovat volné radikály.


Pro koho je řada acai berry?


Jste mladá a vytížená, která je oblokopena mětským prostředím a zažívá jeho negativní účinky? Máte dojem, že vaše pokožka se stává suchou, citlivou, unavenou a mdlou? Pokud jste k oběma otázkám řekli „ano“, tato řada je určitě pro Vás!

 

Jaké produkty řada obsahuje?


Řada obsahuje k péči o pleť pleťový micelární čistící gelový peeling, tonikum, denní krém, sérum a pleťovou masku. K péči o tělo můžete využít sprchové mýdlo s tělovým balzámem a tělovou pěnu.

Produkty obsahují dvě účinné látky: plody acai a hesperidin methyl chalcone, které dodávají pokožce velkou dávku antioxidantů a činí ji odolnou vůči negativním vlivům prostředí. Obnovují pokožku a posilují hydrolipidovou ochrannou bariéru svrchní vrstvy pokožky. V důsledku toho se pleť obličeje a krku stává hladkou, pevnou a elastickou.
Řada Ziaja acai berry má antioxidační vlastnosti, navíc beta-glukan, bambucké máslo, řepkový olej, kyselina hyaluronová, vitamín E, provitamin B5 pomáhají hydratovat, regenerovat, vyhladit a zpevnit pokožku.

Inovativní receptura
Tělová pěna je novinkou v naší nabídce. Tato zvlhčující pěna lehká jako pírko dodává pleti jemný, saténový nádech. Navíc je ve své koncentrované formě efektivnější než tradiční tělové mléko. Vaše pokožka a smysly Vám poděkují za příjemné ošetření a jemnou vůni lesních kapradin v kombinaci s vůní šalvěje a bergamotu.


Pokud je Vaším snem mít zářivou, svěží a zdravě vypadající pleť, nebát se účinků znečištění a života
v metropoli, měli byste se rovnou sáhnout po řadě Ziaja acai berry!