Návod k sladkému valentýnskému polibku

Návod k sladkému valentýnskému polibku

Valentýn je tady! Že se vás tento americký svátek netýká? Ale notak, vždyť více než o dárky
jde o vyjádření náklonnosti.


To samozřejmě můžete dělat v průběhu celého roku, ale proč se bránit této jedinečné atmosféře? Vyhněte se nežádoucím strašákům a užijte si valentýnské rande se vším všudy. Stačí mít po ruce balzám Blistex pro sladký polibek, špetku ostrovtipu a balíček lékořicových bonbonů se také neztratí. 

Povečeřte bez česneku

Jestli existuje zabiják, který polibek nadobro otráví, je to rozhodně česnek. Mysleli jste si, že silný odér po jeho konzumaci zažene mentolová žvýkačka? Toto řešení je pouze krátkodobé, protože silný aromatický zápach vychází až z trávicího traktu. Pokud se vám stalo, že jste z někoho cítili česnekový odér i po ránu, je to pravděpodobně proto, že se jeho aroma stále vylučuje, a to i skrze pokožku. Zapáchající dech je spolehlivým likvidátorem jakékoliv příležitosti k intimní chvilce. Před domluveným rande se proto obloukem vyhněte jídlům, která česnek obsahují – zvlášť ten syrový. Že jste se nedokázali uhlídat? Vsaďte na kávové zrnko, které opatrně rozkousejte. Částečně také pomohou mléčné výrobky, bylinky obsahující esenciální oleje (např. petrželová nať, máta peprná), nebo zázvor.

Sladký pomocník do kabelky

Znáte ten nepříjemný pocit, kdy jsou vaše rty suché, popraskané, bolavé a zkrátka volají SOS? Takové rty je nepříjemné nosit, natož je líbat. Berte proto ohled na sebe i protějšek a podrážděných rtů se rychle zbavte. Nejlépe vám pomůže večerní peeling, kterým odstraníte přebytečné staré kožní buňky. Ale pozor! Peeling aplikujte opravdu šetrně, ať si nezpůsobíte krvavé prasklinky. Následně opláchněte, případně zbytek peelingu jemně odstraňte krouživými pohyby zubního kartáčku. Chcete-li mít proceduru 100%, aplikujte na rty ještě med, který trhlinky zacelí. Rty budou další den zregenerované, vyživené a hebké.

Tip: Pro rozdávání sladkých karamelových polibků aplikujte na rty balzám Blistex Triple Butters.

 

Setřeste nervozitu

Také býváte před schůzkou, na které vám záleží, tak trochu nervózní? Je to pochopitelné - chceme vypadat hezky, zapůsobit a pokud možno nic nezpackat. Nervozitu se snažíme zahnat různými způsoby, ale většinou se jedná jen o ošklivé zlozvyky jako okusování si rtů či nehtů, pohrávání si s vlasy, nebo kouření. Kuřáci si cigaretou často krátí chvíle čekání, což je před rande obzvlášť nežádoucí. Kouření není nic hezkého ani mezi kuřáky a už vůbec ne pro ty, kdo s vámi tento nešvar nesdílí. Zkuste si proto dát do kabelky místo krabičky cigaret krabičku lékořicových bonbonů nebo žvýkačky. Věřte, že protějšek to ocení a odmění se vám o to větším počtem polibků.

 

 

Produktový tip

Polibek s nádechem karamelu

Patříte-li do skupiny, která má ráda balzámy s vůní, určitě oceníte Blistex Triple Butters. Praktický pomocník odzbrojí svou chutí nejen vás, ale každého, kdo se k vašim rtům přiblíží. Jedná se o první máslový balzám na rty v tyčince s ochranným faktorem 15. Obsahuje tři druhy másel – bambucké, které má vysoký hydratační účinek, mangové, bohaté na antioxidanty a vitaminy A, C a E a tucuma, jež dodává rtům na jemnosti. Balzám je extra krémový, má karamelovou vůni a pokud si potrpíte na máslové příchutě, pak je to ta nejlepší volba. #zachranrty

 Doporučená cena – 89,90 Kč

 

Věděli jste, že…

  • Tříminutový polibek snižuje napětí, vysoký krevní tlak a zbavuje stresu?

 

  • Průměrný člověk za svůj život prolíbá přibližně 100 minut?
  • Nejdelší polibek, zaznamenaný v Guinessově knize rekordů, trval přes 34 hodin?