Nastartujte lymfu na jaro a mějte hebkou pokožku

Nastartujte lymfu na jaro a mějte hebkou pokožku

Masážní olej LYMFA FIT pro správnou funkci lymfatického systému


NOVINKA

Pocit těžkých nohou, celulitida, celková únava, ale také bolesti hlavy a špatná nálada mohou být příznaky, že v našem těle nefunguje vše, jak má. Dost možná je na vině stávkující lymfatický systém.  Zdraví lidského těla závisí také na tom, jak je schopné odstraňovat toxiny. Lymfatický systém společně s dalšími orgány napomáhá naše tělo vyčistit od nežádoucích látek, které se v něm postupně usazují. Ke správné funkci potřebuje pravidelnou fyzickou aktivitu a zdravý životní styl. Podporují jej také masáže a vhodně zvolené přírodní kosmetické přípravky.

Uvnitř nového oleje LYMFA FIT se skrývá energická vůně jalovce a grapefruitu, která dokonale nabudí tělo i mysl. Speciálně vybrané oleje ve spojení s masáží lymfatických cest pak doslova rozproudí energii v našem těle.

Rostlinné bio oleje pečují o pokožku, která bude pevná a vyživená. Výrazným pomocníkem je jalovcový esenciální olej, jehož hlavním účinkem je podpora toku lymfy a odvod škodlivých látek z těla. Jalovec podporuje odvodnění těla, díky němuž vymizí pocit těžkých nohou a dost možná také nějaké to kilo na váze. Obsažený jalovcový esenciální olej společně s grepovou silicí napomáhá odvádět z těla ven nežádoucí látky, zvyšovat obranyschopnost organismu a aktivovat krevní oběh.

Kdy tedy po oleji LYMFA FIT zaručeně sáhnout? Pokud vás trápí jakékoliv v úvodu popsané problémy, je ideální začít hned a samozřejmě vytrvat. Pravidelnost je důležitá, nic nefunguje samo a hned. LYMFA FIT nabízí pomoc i při náhlé únavě po náročném dni.

LYMFA FIT je určen ke každodennímu použití formou masáží. I po vymizení příznaků vytrvejte a hýčkejte své tělo několikrát týdně olejem LYMFA FIT pro dlouhodobý efekt zdravé pokožky i lymfatického systému.

Je vyroben v biokvalitě s certifikátem CPKbio.

 

 

Více informací na www.saloos.cz