Krém na ruce je nezbytnou součástí každé kabelky

Krém na ruce je nezbytnou součástí každé kabelky

Tak co si zasoutěžit o Handcann, přírodní krém na ruce od české firmy Annabis


 

 

Abyste si krásné ruce udržely každý den, i když zrovna na manikúru není čas, vyzkoušejte našeho pomocníka, kterého můžete hodit do každé kabelky. Poctivě mažte ruce několikrát denně. Pravidelná hydratace udrží vaše ruce jemné a hebké. Tento pečující krém navíc podpoří regeneraci, pomáhá chránit před vysoušením či předejít popraskání. A to nejlepší, po nanesení na kůži se rychle vstřebává a nezanechává mastný pocit.

Pojďme nakouknout pod vršek Handcannu.

Konopný olej a extrakt z konopných semene –  je nazýváno také „Zeleným zlatem“. Harmonizuje stav kožních buněk, vyrovnává hydratační, lipidovou i pH rovnováhu pokožky a obnovuje přirozený ochranný mikrofilm. Díky obsahu vitaminu E chrání pokožku před vnějšími vlivy a známkami stárnutí. Pokožku tedy regeneruje, promašťuje, zklidňuje, zvláčňuje a zvyšuje její odolnost.

Mandlový olej – je jedním z nejcennějších rostlinných olejů, který je hydratující, vyživující a zvláčňující. Dodává pokožce potřebné vitamíny a minerály jako draslík a vápník, kyselinu olejovou a polynenasycenou omega 6 linolovou kyselinu. Obsahuje také vitaminy A, E, K. Při vnějším použití pokožku regeneruje a posiluje, je ideální na suchou pokožku, kterou chrání před dehydratací.

Bambucké máslo – další přírodní zázrak, který dokonale pokožku hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnost
a vláčnost. Pomáhá zpomalit proces stárnutí, mírní svědění, zarudnutí, podporuje hojení popraskané kůže, jemně ošetřuje suché lokty, kolena a paty. Bambucké máslo také podporuje produkci kolagenu.

Olivový olej – už Homér jej nazval „tekutým zlatem“. Je antioxidační, protizánětlivý a mírně antimikrobiální. Pokožce díky jeho složení i účinkům dodává intenzivní péči, chrání před působením volných radikálů, udržuje
v mladistvém stavu, zvyšuje její elasticitu a posiluje tkáň.

Včelí vosk – pokožku zjemňuje a má antioxidační vlastnosti. Pokožku chrání a zvláčňuje, je bohatý na vitamin A. Na pokožce vytváří voděodolnou vrstvu, tak kůži chrání a zabraňuje jejímu dalšímu poškození.

Vitamín E – patří k nejdůležitějším antioxidantům, který pečuje o dehydratovanou kůži, podporuje regeneraci buněk a má významné protizánětlivé účinky. Bojuje proti působení volných radikálů, a tím zabraňuje projevům předčasného stárnutí pokožky a také zpomaluje její šupinatění.

E-shop: www.annabis.cz nebo žádejte ve Vaší lékárně.

FB: www.facebook.com/annabis.cz/

 

Staňte se členem klubu Annabis : Registrujte se do klubu Annabis a získejte na každý Váš nákup slevu 15 %.
Registrace zde: www.annabis.cz//muj-ucet/