TIP: Velikonoční veganská kolekce Lush je tu

TIP: Velikonoční veganská kolekce Lush je tuJaro nám brzy začne klepat na dveře a to znamená jediné: Velikonoce! Dobroty ve tvaru vajec a z čokolády se na vás pohrnou ze všech stran, možná je tak na čase poslechnout váš vnitřní veganský hlas a zkusit některou
z našich dobrot! S velikonoční Lush kolekcí je to snadné - produkty jsou 100% veganské. Letos jsme si pro vás připravili hned několik novinek!

 

AVO GOOD EASTER - Mýdlo na tělo a ruce, 250 Kč/ks

Nechte se pohladit mydlinkami s pečujícím avokádem a radostnou citrusovou vůní silic z bergamotu a litsea cubeba. Prostě pecka!

 

CREAM EGG - Koupelová pěna, 175 Kč/ks

Rozdrobte do proudu tekoucí vody tuhle čokoládovo-mátově voňavou pěnu a uvidíte, že se z toho vyklube náramně příjemný zážitek. Když vám není do skoku, vlezte si do povznášející lázně, kterou ukrývá tahle kraslice. Pohladí vás zvláčňujícími krémovými másly, které zjemní vaši pokožku, a budete se po ní cítít svěží a čerství jako zjara vylíhnutá kuřátka.

  

 

MAGIC RABBIT - Koupelová bomba, cena 175 Kč/ks

Připravte se na kouzelnickou koupelovou show – vhoďte klobouk do napuštěné vany a žasněte, až ji kouzlem promění v úžasně ovocnou, temně fialovou lázeň. Překypuje silicemi z davany a myrtovníku citronového
a absolue z tonky, které dovršují dokonalý magický koupelový zážitek. Sledujte, jak se z šumivé barevné podívané vynořuje malý bílý králík a relaxujte.

 

 

Širší nabídku naleznete na cz.lush.com nebo v obchodech Lush.