Dokonalá péče o mladou pleť

Dokonalá péče o mladou pleť


Jak a čím ošetřovat mladou pleť? 

Vyzkoušejte produkty z nové řady Jeju od Ziaja, která je určena pro speciální potřeby mladé pleti. Najdete v ní jak výrobky péče o obličej a tělo, které pomáhají eliminovat nedokonalosti pleti. Zklidňuje podráždění
a zarudnutí, kryje skvrny na pokožce. Navíc obsahuje účinné látky rostlinného původu a osvěžující a energizující ovoce a byllinné aroma poskytují příjemnou péči o obličej i tělo.

Aktivní látky jsou:

Olej z japonské kamélie – lehký olej lisovaný za studena pocházející z ostrova Jeju. Ve svém složení obsahuje velké množství kyseliny olejové (omega-9), takže se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastné vrstvy na pokožce. Je bohatým zdrojem složek s antioxidační aktivitou, které poskytují ochranu před předčasným stárnutím kůže. Zklidňuje podráždění a má silné hydratační a regenerační vlastnosti na pokožku a vlasy.

Výtažek z cistusu -  obsahuje polyfenoly, které mají antioxidační, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Zklidňuje příznaky akné. Má schopnost „zachytit“ a odstranit volné radikály, čímž poskytuje pokožce mladistvý vhled. Je účinný v boji proti lupům a nadměrnému maštění vlasů.

Bacopa Monniera – výtažek z indické rostliny, považovaný za bylinu dlouhověkosti. Neutralizuje volné radikály, oddaluje proces stárnutí pokožky. Má regenerační účinky, zklidňuje podráždění a chrání vnější lipidovou vrstvu svrchní vrstvy pokožky.

Přírodní salicyláty – výtažek z topolu osika – je to přirozený zdroj salicylátů. Má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti, mimo jiné inhibuje množení bakterií zodpovědných za tvorbu akné.

Uhlí Binchotan – nazývá se japonské bílé uhlí, získávané z dubu Quercus phillyraeoides. Ve své struktuře má mnoho pórů umožňujících zachycení znečišťujících látek a mazu. Díky svým absorpčním vlastnostem pomáhá hloubkově čistit a stahovat póry pokožky. Je bohatým zdrojem minerálů.

A co v řadě Jeju najdete?

JEJU MICERÁLNÍ VODA
Micelární voda bez vůně pro obličej, oči a rty. Jemně odstraňuje make-up, sébum a čistí pokožku. Obsahuje cistus & xylitol. Hydratuje a osvěžuje.

JEJU PLEŤOVÝ TONIK
Čistící a hydratační pleťový tonik s vůní máty, granátového jablka a černého rybízu. Obsahuje cistus, japonskou kamelii a přírodní salicyláty. Osvěžuje, zklidňuje a hydratuje pokožku. Jemně odstraňuje přebytečný maz bez vysychání pokožky.

JEJU MIKRO-EXOLIAČNÍ PLEŤOVÁ PASTA
Mikro-exfoliační černá pasta na černé tečky s vůní máty, granátového jablka a černého rybízu. Obsahuje cistus, japonskou kamélii a přírodní salicyláty. Čistí, exfoliuje a revitalizuje pokožku. Zklidňuje podráždění a zarudnutí. Zanechává pokožku jemnou, hladkou a osvěženou.

JEJU BLACK ČERNÝ MIKRO-PEELING & SPRCHOVÝ GEL
Poskytuje pokožce osvěžující, jemný a na dotek příjemný pocit. Olej z japonské kamélie zklidňuje, hydratuje
a regeneruje pokožku. Výtažek z cistusu je účinný při péči o pleť s akné. Bichotan dřevěné uhlí odstraňuje nečistoty a přebytečný kožní maz.

JEJU ČERNÁ PLEŤOVÁ MASKA
Čistící a vyhlazující černá pleťová maska s vůní máty, granátového jablka a černého rybízu. Obsahuje cistus, japonskou kamelii a přírodná salicyláty. Čistí póry, vyhalzuje a tonizuje pleť.

JEJU TEKUTÝ KOREKTOR PLETI - odstín přirozený
Tekutý korektor pleti přirozeného odstínu s vůní máty, granátového jablka a černého rybízu. Poskytuje „nude – nahý” make-up efekt, vyhlazuje tón pleti a kryje nedokonalosti. Obsahuje olej japonské kamélie, který zklidňuje a hydratuje pokožku a výtažek z cistusu účinný při péči o pleť s akné.

JEJU KRÉMOVÁ PLEŤOVÁ PĚNA SPF 10
Bílá pleťová pěna s vůní máty, granátového jablka a černého rybízu. Účinně hydratuje, chrání, zklidňuje podráždění a zpevňuje pokožku. Obsahuje olej z japonské kamélie, který hydratuje a regeneruje a výtažek
z cistusu účinný při péči o pleť s akné.

JEJU ČERNÝ SPRCHOVÝ GEL
Jemně myje, nevysušuje a zanechává na pokožce příjemnou vůni. Olej z japonské kamélie zklidňuje, hydratuje
a regeneruje pokožku. Výtažek z cistusu je účinný při péči o pleť s akné. Bichotan dřevěné uhlí odstraňuje nečistoty a přebytečný kožní maz.

JEJU CUKROVÝ TĚLOVÝ PEELING
Vyhlazující cukrový tělový peeling s vůní máty, granátového jablka a černého rybízu. Exfoliuje, vyhlazuje
a zanechává na pokožce příjemnou vůni. Olej z japonské kamélie zklidňuje, hydratuje a regeneruje pokožku. Výtažek z cistusu je účinný připéči o pleť s akné. Brahmi chrání pokožku před podrážděním. Bambucké máslo vyživuje a zpevňuje pokožku.

 

Produkty zakoupíte v prodejnách Ziaja nebo na www.ziaja.cz.