Vyhrajte dokonalé šaty Ecstatic Fashion

Vyhrajte dokonalé šaty Ecstatic Fashion

SOUTĚŽ!


Značku Ecstatic Fashion jsme vám již představili v článku o módě do společnosti i na denní nošení.

Nyní jsme si připravili soutěž o jeden krásný kousek :-)

A o co hrajeme:

Šaty Ecstatic Fashion - Seductive

Šaty Seductive jsou rafinované a svůdné. Vtahují do říše umění erotické elegance a vytvářejí smyslný
a sofistikovaný dojem. Není potřeba být prvoplánově odhalená. Šaty lze nosit se spodní sukní, kalhotami nebo legínami, a nebo také jako odvážnější variantu samostatně. Více odhalená záda zdůrazňují smyslné křivky ženského krku a zakrytý dekolt nám dovoluje zůstat v důstojné eleganci a svádět za pomoci méně konvenčních dojmů, které dávají prostor pro fantazii.

Šaty jsou vyrobené s láskou a péčí v šicí dílně v Jablonci nad Nisou v České republice. Oblečení šijeme
v různých barevných variantách (barevnice), neváhejte si vybrat svou oblíbenou barvu nebo naopak zkusit něco nového!

Jsou z 95 % bambusová viskóza a 5 % elastan, gramáž materiálu 210 g/m2.

Kvalitní splývavá viskóza zajišťuje, že šaty na těle krásně vypadají, jsou příjemné na nošení a dlouho si udrží svůj vzhled. Mezi další výhody bambusového materiálu  patří to, že je antibakteriální a skvěle prodyšný.
Je velmi jemný a na dotek jakoby chladivý. Je ideální pro teplé dny, ale v kombinaci s našimi kabátky můžete šaty využít i v zimním období.

Dokonalým doplňkem k šatům je řetízek Body chain.

 

 

 

O značce Ecstatic Fashion
Autorkami kolekce jsou Lilia Khousnoutdinová a Ilona Bittnerová. Šaty jsou vyrobené v krejčovské dílně v Jablonci na severu Čech. Látky jsou nakupovány v Bhútánu přímo od žen, které je ručně tkají pomocí tradičních technik buď u sebe doma, nebo přímo v rámci obchodního stánku. Značku tvoří konkrétní kolekce: Autorská kolekce Lilie K. Couture, Prêt-à-Porter a nově Ecstatic Mama.

V nejnovější kolekci najdete šaty pro každodenní nošení, šaty s africkými motivy, ale také bhútánské pásky, nebo třeba královské šaty pro výjimečné příležitosti, vyrobené z bronzového vintage sárí. Pokud máte byste ráda svůj vlastní výjimečný kousek, šaty si můžete nechat ušít přímo na míru z látek, které si sama vyberete.

 

Více na www.ecstatictravel.com.