Za nákupy a relaxací. Nepropásněte Festival Evolution

Za nákupy a relaxací. Nepropásněte Festival Evolution

SOUTĚŽ O VSTUPENKY! 

Dáváte přednost udržitelné módě, přírodní kosmetice a doma používáte ekologické prostředky? Pokud si k tomu připočtete zájem o osobní rozvoj, tak máte jasno. Neměli byste si nechat ujít Festival Evolution, který se bude konat 20. – 22. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak, nabízí propojení pěti vzájemně se prolínajících oblastí – Bio Styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj. Najdete zde celou řadu novinek z oblasti bio a zdravé výživy, přírodní kosmetiky nebo zero waste pomocníků do domácnosti. A že bude opravdu z čeho vybírat. Během tří dnů se zde představí okolo 450 vystavovatelů z domova i ze zahraničí. Vystavovatelská část je navíc propojena s tou programovou, takže všechno, co vás na přednáškách zaujme, můžete na stáncích rovnou vyzkoušet.

Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi klasickou a přírodní kosmetikou, jak vybírat potraviny nebo doplňky stravy. Mluvit se bude o přirozených porodech, výživě dětí nebo o výchově. Koučka Helena Kurzweilová vás naučí, co potřebujeme v komunikaci dělat jinak, abychom probouzeli ochotu naslouchat, porozumět a spolupracovat. Zjistíte, jak díky komunikaci rozvíjet schopnosti, které potřebujeme pro zvládání i těch nejnáročnějších životních situací, a tím i pro naši plnou seberealizaci.

Lektorka Kateřina Juřenčáková, která doprovází ženy a páry k úspěšnému početí, vysvětlí, jak funguje přirozená antikoncepce a vědomá plodnost. Jak mít plodnost ve svých rukou od menarche k menopauze? Jak funguje ženská a mužská plodnost a jak těchto vědomostí využít? Jak vědomě počít a jak se početí vědomě vyhnout? Je to vůbec možné? Co je přirozená antikoncepce? Může být přirozená antikoncepce spolehlivá? Jak nám mohou tyto informace pomoci i v případě nechtěné neplodnosti? Jak nezatěžovat tělo hormony, užívat si svoji plodnost a mít ji ve svých rukou? I na tyto otázky najdete na přednášce Kateřiny Juřenčákové odpověď. Jana Bendová Hrabalová vás zase ve svém workshopu vysvětlí, jak funguje hormonální jóga.

  

Chybět nebudou ani témata partnerských vztahů. Konzultantka v oblasti partnerských vztahů Charlotte Benátská například otevře téma, jak pracovat s emočními bloky, které brání přirozenému sbližování s partnerem a jaké důsledky může přinést nesoulad v intimním životě. Dostanete i praktické tipy, jak předejít odcizení ve vztahu.

V případě, že dáváte přednost pohybu, nenechte si ujít volné lekce cvičení, například jógy, tance, meditace nebo muzikoterapie. Na festival vezměte i děti, připraveny pro ně budou tvořivé dílničky, stejně jako hrací koutek s hlídáním. Vy si mezitím můžete v klidu nakoupit nebo si vychutnat nějakou specialitu v již vyhlášené food zóně.

Harmonogram a kompletní informace o festivalu najdete na www.festivalevolution.cz.

 

Vyhrajte vstupenku na oblíbený zdravého životního stylu a osobního rozvoje Festival Evolution.

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a jedna ze tří vstupenek může být vaše.

 

 KVŮLI CORONAVIRU BUDE VŠE PŘESUNUTO NA ZÁŘÍ I S NOVOU SOUTĚŽÍ!