Jarní očista s Ketomix

Jarní očista s Ketomix

A SOUTĚŽ PRO VÁS!


Nedaří se vám hubnout? Máte špatnou pleť a vlasy, lámou se vám nehty? Cítíte se bez energie a chuti do života, jste nervózní nebo vás pořád něco bolí? Přemýšlíte, čím to může být? Za vším mohou být jedovaté toxiny, které máte uloženy ve vašem těle.  

Po dlouhé zimě se často cítíme vyčerpaní, bez energie a chuti do života. Vinu můžeme přisoudit nedostatku světla, střídavému počasí nebo škodlivým látkám, které se v našem těle přes zimu nahromadily. Jaro je symbolem života, nových začátků a změn. Je ideálním obdobím, kdy své tělo detoxikovat a u toho třeba také shodit nějaké to kilo.

Proč své tělo detoxikovat

Úleva přetíženého organismu - to je hlavní důvod, proč byste se měli do detoxikace pustit. Detoxikace souvisí především se změnou životosprávy - obzvláště pak změnou stravy. Neznamená to však hladovění. Každý člověk je individuální a každému vyhovuje něco jiného. Na druhou stranu, správná detoxikace má stejná pravidla pro každého. 

Pravidla správného detoxu

  • Dodržujte pitný režim.
  • Odlehčete svůj jídelníček a dejte odpočinout svému trávení.
  • Vyhněte se pití alkoholu a kávy.
  • Choďte na procházky na čerstvém vzduchu. 
  • Dodržujte spánkovou hygienu – neponocujte.
  • Vyberte si správné detoxikační pomocníky z rostlinné říše.
  • Zvyšte příjem vitamínů.

Žádné hladovění, jen správně zvolené stravování

Pokud nevíte, jak s detoxem začít, vyzkoušejte tablety KetoMix Detox – čistě přírodní přípravek, který obsahuje výtažky z ostropestřce - účinnou látku silymarin a cholin. Pravidelná konzumace těchto detoxikačních kapslí přispívá k udržení normální činnosti jater a k normálnímu metabolismu tuků. Vaše tělo pročistí a znovu nastartují váš metabolismu. Možná byste společně s pročištěním organismu chtěli také zhubnout. Zapomeňte ale na drastické diety a dramatické hladovky, které vašemu zdraví spíše ublíží. Hledejte smysluplnou formu stravování, po které zhubnete, budete se cítit lehce a zdravě a vašemu tělu nebude nic chybět. Česká proteinová dieta KetoMix, jejíž princip je velmi jednoduchý, vám s tím hravě pomůže. S proteinovými jídly, které dorazí až k vám domů, ze svého jídelníčku vyřadíte sacharidy. Tělo tak místo nich začne zcela automaticky využívat ketony - látky, které si vyrobí z vlastních tukových zásob. Nemusíte se tedy bát ztráty energie. Tělo si jí bude vytvářet jinak a vy budete pohodlně a rychle hubnout a zároveň odbourávat toxiny, které má uloženy v tukových buňkách. Kromě hubnutí tak tělo i dokonale vyčistíte. 

KetoMix dieta vám poskytne vše, co pro hubnutí potřebujete 

Pokud to myslíte s jarním detoxem a ztrátou nadbytečných kilogramů vážně, svěřte se do rukou odborníků. Nejen, že vám zaručí, že budete hubnout správně a vašemu tělu nebude nic chybět, zároveň, nemůžete v novém stravování udělat chybu. KetoMix dieta vám totiž poskytne jídla na celou dobu hubnutí a poskytne vám zdarma i výživové poradkyně. Potraviny, které obdžíte, obsahují vitamíny, minerální látky i vlákninu, jsou bez přidaných glutamátů a chemických přísad. Vybírat budete z široké nabídky jídel – od koktejlů přes proteinové tyčinky, kaše či pudinky až k omeletám a polévkám, pečivu, těstovinám nebo chipsům. Chutě na sladké zaženete sušenkami, nízkosacharidovými čokoládami nebo čokoládovými krémy. KetoMix vás naučí, jak správně jíst i po skončení diety a svá ztracená kila už nikdy nenabrat zpět. Zajímá vás víc?

Podívejte se na www.ketomix.cz, kde najdete všechny potřebné rady i informace. 

 

Na dva výherce čeká balíček plný produktů od Ketomix!

Jeden vyhraje v soutěži zde a druhý v soutěži na našem IG profilu!

 

 

Výherce obešleme emailem. Pouze osobní odběr Praha.