Kosmetická NOVINKA: Faith in Nature avokádo

Kosmetická NOVINKA: Faith in Nature avokádo

SOUTĚŽ o balíček produktů.


Úžasná novinka od Faith in Nature - řada šamponu, kondicionéru a sprchového gelu s avokádovým olejem.

Tyto skvělé produkty s antioxidačním vitamínem E a avokádovým olejem jsou odhaleným tajemstvím přírody pro vyživování a revitalizaci vlasů. Všechno začalo, když zakladatelka Faith in Nature Rivka pěstovala avokáda na okenním parapetu. A pak následovala 45letá historie značky Faith in Nature.

Jako jeden z průkopníků v oblasti přírodních produktů vytváří Faith in Nature receptury z přírodních zdrojů již více jak čtyřicet pět let. Dnes je anglická Faith in Nature mnohokrát oceněnou společností, která nabízí více než 150 přípravků do koupele, pro péči o tělo a děti. Tyto kosmetické řady vznikají za použití těch nejlepších rostlinných ingrediencí tak, aby byly účinné a přitom jemné při péči o naše těla a planetu…

ZÁKLADNÍ BENEFITY VÝROBKŮ Faith in Nature:

  • 99% použitých látek je přírodního původu
  • 100% přírodní vůně
  • Produkty bez parabenů, methylisothiazolinu a SLES
  • Balení ze 100% recyklovaných materiálů
  • Produkty vhodné pro vegany - certifikováno Vegan
  • Produkty netestované na zvířatech - značka Faith in Nature je již desítky let držitelem certifikátu Leaping Bunny, neboli HCS/HHPS, který zaručuje netestování nejen výrobků,  ale ani surovin na zvířatech.

Řada přírodních šamponů a sprchových gelů, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny koupelové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin.
Jedná se o opravdu přírodní kosmetiku.

 

Produkty Faith in Nature:

  • přírodní sprchový gel s avokádovým olejem
  • přírodní šampon s avokádovým olejem
  • přírodní kondicionér s avokádovým olejem

    


Tyto úžasně jednoduché produkty s antioxidačním vitamínem E a avokádovým olejem je tajemstvím přírody pro vyživování a revitalizaci pokožky. Skládají se ze 99 % složek přírodního původu s obsahem esenciálních olejů. Tyto výrobky jsou bez parabenů, SLS a jsou vhodné i pro vegany.

Vyrobeno v AngliiMnožství 400ml, cena 189,- Kč. Výrobky zakoupíte na BioDrogerie.cz

V prodeji jsou i další druhy šamponů, kondicionérů a sprchových gelů.

Vše naleznete na www.faithinnature.cz nebo BioDrogerie.cz.

 

 

 

 Výherce: L. Stojková