Jaro ve znamení šatů

Jaro ve znamení šatů

SOUTĚŽ o vouchery na nákup u Cellbes.cz


Neexistuje ženštější kousek než šaty. S nastupujícím jarem je tedy načase objevit tu pravou ženu v nás!

Je to pravda odvěká, šaty dělají člověka! A co dělá ženu ženou? Šaty! S puntíky či květy, sytě barevné nebo pastelové, krátké či dlouhé, upnuté nebo rozevláté… Cellbes má v aktuální nabídce desítky nádherných šatů,
ze kterých si určitě vyberete.

    

 

Puntíky byly, jsou a budou v kurzu. Jsou hravé, jsou mladistvé, jsou elegantní, kdo by je neměl rád? Pokud zatím nemáte ve svém šatníku žádný puntík, teď dozrál ten pravý čas. Do práce i na volný čas, k lodičkám i teniskám, puntíkované šaty zjemní a omladí váš vzhled.

 

Květiny ve všech podobách k jaru prostě patří. Velké květy, drobné kvítky, jednobarevné i pestrobarevné. Jaké si vyberete vy? Květovaný vzor je romantický a ženám neskutečně sluší. V aktuální nabídce najdete květované šaty pro každý typ postavy a ve všech velikostech, ani boubelky nepřijdou zkrátka.

  

Jaro je také obdobím svateb. A co jiného si na svatbu obléct, ať už jdete za svědka, družičku nebo hosta? Šaty! Krajkové jsou tou pravou volbou na slavnostní příležitosti. Vyhovují většině předepsaných dress codů, jsou elegantní, mají šmrnc a hlavně jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Parádu v nich udělají malé holčičky, mladé dívky, zralé ženy, ale i starší dámy. Na slavnost si k nim obujte podpatky nebo balerínky, na běžné nošení je kombinujte klidně s teniskami a džínovou bundou.


Neváhejte a vybírejte online na www.cellbes.cz.

 

Nyní máte možnost vyhrát jednu z poukázek na nákup v e-shopu www.cellbes.cz.

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku: