Rakuten Viber navyšuje maximální počet účastníků skupinových hovorů na dvojnásobek

Rakuten Viber navyšuje maximální počet účastníků skupinových hovorů na dvojnásobek


Rakuten Viber od dnešního dne navyšuje maximální počet účastníků skupinových hovorů na dvojnásobek, hovorů se tak může zúčastnit až 10 osob najednou. Společnost se rozhodla pro tento krok v závislosti na situaci týkající se nového typu koronaviru, kdy se zvyšuje potřeba rodin, kolegů a učitelů s žáky být ve spojení.

Všechny konverzace v komunikační aplikaci Viber jsou šifrované, stejně jako posílané fotky, zprávy
a dokumenty. Na serverech společnosti nezůstává nic uloženo v momentě, kdy je to doručeno. Díky zašifrování mohou zprávy vidět pouze odesílatelé a příjemci, dokonce ani sám Viber nemá klíč k dešifrování.

“Snažíme se najít nové způsoby, jak lidem v této složité situaci zjednodušit komunikaci v momentě, kdy nejsou na jednom místě. Lidé v návaznosti na šíření nemoci častěji pracují z domova a tak jim chceme zajistit bezpečnou možnost, jak být ve spojení s těmi, které mají rádi nebo se kterými potřebují být v pracovním kontaktu,” řekl Ofir Eyal, Chief Operating Officer ve společnosti Rakuten Viber.

Nejnovější informace o aplikaci Viber jsou pro vás vždy připraveny v oficiální komunitě Viber Czech Republic. Zde se dozvíte novinky o nástrojích v naší aplikace a můžete se také zúčastnit zajímavých anket.

 

O platformě Rakuten Viber

V Rakuten Viber spojujeme lidi. Bez ohledu na to, kdo jsou nebo odkud jsou. Naše celosvětová uživatelská základna má přístup k řadě funkcí, jako jsou individuální rozhovory, videohovory, skupinové zasílání zpráv, novinky a diskuze se svými oblíbenými značkami a celebritami. Našim uživatelům zajišťujeme bezpečné a svobodné prostředí pro sdílení svých emocí.

Rakuten Viber je součástí Rakuten Inc., světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb. Jedná se o oficiální komunikační kanál týmu FC Barcelona a oficiálního partnera pro rychlé zasílání zpráv a volání týmu Golden State Warriors.

Připojte se k Viber ještě dnes a užijte si nejlepší komunikační zážitek na světě!

 

Zajímají vás další informace o Rakuten Viber? Naleznete je zde brand center.