Vysoká škola Praha nám umožňuje nepřestat se vzdělávat

Vysoká škola Praha nám umožňuje nepřestat se vzdělávat


 

Možná, že patříte mezi ty, co si po škole, někdy střední, jindy vysoké, vydechly, že to máte konečně za sebou. Osm let základní školy, čtyři střední, pak mnohdy vyšší odborná škola nebo rovnou ta vysoká ­– čas strávený ve škole se zdá být nekonečným. Ale svět se dnes vyvíjí tak rychle, že i malá pauza, kdy se nevzděláváme, dokáže znamenat velkou mezeru v našich kariérních znalostech. Pojďte to dohnat za pomoci pražské vysoké školy, kterou je Vysoká škola podnikání a práva.

Manažerské vzdělání začíná být považováno za standard

Chcete mít v zaměstnání šanci kariérně růst, a třeba se i skokově ucházet o pozici v managementu? Rozhodně proto musíte něco udělat. Obvykle nestačí se jen kompletně oddat práci, padat vyčerpáním a snažit se ukázat, že v práci trávíte více času než kolegové. Mnohdy je důležitější pracovat spíše na sobě a dále se vzdělávat. Protože lepší vzdělání je vždy silným argumentem. Manažerskému vzdělání dnes jednoznačně vládnou programy MBA.

Studujte v Praze MBA a LL.M.

Studium MBA v Praze nabízí rovněž Vysoká škola podnikání a práva. Studium trvá jeden rok a v rámci studia je možná individuální volba různých modulů podle toho, co potřebujete ke zvýšení svých kvalifikačních předpokladů. Škola nabízí studium MBA Praha a MBA Ostrava. Zajímavé ceny má pro všechny, ale roční studium je ještě více zvýhodněno pro absolventy VŠPP, kteří na škole absolvovali bakalářské nebo magisterské studium. Vysoká škola Praha umožňuje v rámci studia pro manažery a podnikatele studovat rovněž LL.M. program, tedy Právo v manažerské praxi.

Potřebujete si nejdříve doplnit vysokoškolské vzdělání?

Na VŠPP máte možnost získat rovněž bakalářský, magisterský nebo inženýrský titul. Vysoká škola Praha nabízí totiž nejen denní, tedy prezenční studium, ale i studium kombinované, tedy distanční. Bakalářské programy jsou rozděleny do třech specializací: ekonomika a management (obory: Podnikání, Podnikání a management v obchodu a službách), právní specializace (obory: Právo v podnikání, Právo ve veřejné správě) a marketingová komunikace (obor: Marketingová komunikace). Navazující magisterské studium je pak v oborech: Podnikání (kde získáte titul Ing.) a Marketingová komunikace (titul Mgr.).