Nutriční poradenství v boji proti COVID-19

Nutriční poradenství v boji proti COVID-19


Během vypuknutí viru Corona dostáváme spoustu zpráv o tom, co můžete udělat, abyste posílili vaši imunitu. Přestože o Covid-19 je známo jen málo, existuje několik „zlatých pravidel“, které můžeme dodržovat, abychom podpořili náš imunitní systém: 

  • Zajistěte si dostatek spánku; zatímco spíte, vaše tělo se regeneruje.
  • Udržujte se v pohybu; cvičení způsobí pohyb bílých krvinek. Bílé krvinky jsou klíčem k imunitě. Doporučujeme jógu jako přestávku od práce z domova.
  • Jezte barevně; zatímco těstoviny mohou být snadnou volbou, je důležité, abyste si neustále měnili stravu a snažili se jíst co nejvíce barevné ovoce a zeleninu (v mrazničce vždycky uchováváme zmražené ovoce pro přípravu smoothie). 
  • Nezapomínejte na doplňky; zaměřte se na vysoké dávky vitamínu C, vitamínu D, zinku a dalších živin podporujících imunitu. Naše sada doplňků Clean Me obsahuje všechny živiny, které váš systém potřebuje. „Kvalitní doplňky stravy poznáte díky vysoké koncentraci vitamínu a samozřejmě také čím více složek obsahuje, tím lépe. Naše programy mají v sobě 20 až 25 živin se zárukou nejlepšího zdroje vitamínů a minerálů, “ říká Gabriela Peacock z gpnutrition.cz

 

Zdroj: www.gpnutrition.cz

Vaše Gabriela Peacock

 

CLEAN ME pro podporu imunity a detox

Účinná biointenzivní výživa, která stimuluje imunitní systém a chrání před působením volných radikálů. 

  • Zinek – přispívá k normální funkci imunitního systému
  • Selen – přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • Cholin – přispívá k udržení normální činnosti jater
  • Měď – přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • Hořčík – přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
  • Vitamin B6a B12 – přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání

 

Nově formulovaný program Clean Me výživové expertky Gabriely Peacock obsahující mikroživiny a přírodní výtažky ze zelené pšenice, artyčoku, zeleného čaje a nově kořenu z pampelišky, zapůsobí jako pohlazení pro vaše tělo, protože zmírňuje dopad škodlivin, především na játra. Účinnější dávka cholinu se postará o správnou funkci jater a 2x více hořčíku zajistí správnou funkci energetického metabolismu.

Drink obsahuje pouze 15 kcal a chutná po šťavnatém zeleném jablku. Přípravek můžete užívat dlouhodobě pro cílené pročištění organismu a posílení umunity.

Vitamin A, D, E, C, B, hořčík, zinek, měď, selen, mangan, chrom, molybden, jód, prášek ze zelené pšenice, prášek z brokolice, prášek z kořene pampelišky, cholin, prášek z ananasu, aminokyseliny metionin a cystein, prášek z fíků, extrakt ze zeleného čaje, extrakt ze švestek, koenzym Q10, extrakt z artyčoků.

Veganské / bez lepku / bez přidaného cukru / bez mléka

 

Naše kúry obsahují rozpustné drinky i kapsle,“ říká odbornice na výživu, která je spojována i s královskou rodinou, Gabriela Peacock a dodává, „aby byly programy účinné, musí být vitamín či minerál v opravdu silné koncentraci.
A v takové by byl v drinku nepoživatelný. To je případ například  vitamínu B či zinku. Drink by opravdu nebyl chutný. Některé důležité složky jsou zase ve vodě nerozpustitelné.