Nechejte ve svém životě vykvést radost

Nechejte ve svém životě vykvést radost

NOVINKA od Lanvin


Moderní princezna nemusí mít modrou krev, je aristokratkou díky svému chování a přístupu k životu. Umí se stylově zbavit konvencí. Spojit eleganci a drzost. Upozornit na sebe tím nejelegantnějším způsobem. 

Lanvin otevírá novou kapitolu své moderní pohádky a povolává na pomoc spontánní a vždy dobře naladěnou hrdinku s duší rebelky. A kde je její království? Přece všude, kde právě něco rozkvétá.

Pro třetí sezónu svého panování ozdobila svůj palác závěsy z květin a svou diamantovou korunku vyměnila za květinovou čelenku. Právě ona se stává onou mimořádnou múzou, která vnáší radost, kamkoliv jen vejde. Okouzlující vůně, kterou po sobě zanechává, slouží jako její neviditelný, a přitom nezaměnitelný podpis: Modern Princess Blooming.

 

LINIE SVOBODY

Nová Modern Princess Blooming je ovocně květinovou vůní se stopou ušlechtilého pižma navozující pocit štěstí a radosti.

“Já osobně si představuji moderní princeznu jako soudobou dívku či mladou ženu mající v sobě tu správnou dávku sladkosti i odvahy a vyzařující nakažlivým optimismem. Přesně to jsem se snažila zachytit pomocí kontrastu svěžího úvodu s ušlechtilým květinovým srdcem podtrhujícím jedinečnost celé kompozice. ” prozrazuje ke své inspiraci autorka vůně Nathalie Lorson.

Osvěžující úvodní třpyt zajistí sorbetový pohár z mandarinky a růžového grepu doplněný o lahodné sousto chlazeného vodního melounu. Srdce připomíná spontánní vstup do zahrady plné rozvitých vonokvětek, jasmínu a damašských růží, kdežto závěr patří sametově hebkým tónům bílého pižma a cedru.

 

VÁŠNIVĚ RUDÁ
Flakón připomínající nadýchané plesové šaty doplňuje třpytivý kovový náhrdelník na hrdle. Uzávěr už je pak pomyslnou korunkou v něžně pastelovém odstínu. A co ještě chybí? Přece krásná kytice – ta zdobí krabičku pojatou v duchu moderní romantiky.

KŘEHKÁ KVĚTINA
Při uvedení své aktuální novinky sází Lanvin na nový koncept reklamní kampaně. Moderní princeznou se v ní stává modelka a influencerka Lena Simonne se svým francouzským espritem, který dokonale vystihuje
i princeznu Lanvin. Odloží konvence, nezáleží jí na tom, co si myslí jiní lidé, moderní princezna jde svobodně světem, plná optimismu a radosti ze života.

PRODUKTOVÁ ŘADA obsahuje:
Eau de Toilette 30 ml                        949,- Kč                                            

Eau de Toilette 60 ml                     1.499,- Kč                                     
Eau de Toilette 90 ml                     1.999,- Kč

 

K DOSTÁNÍ VE VYBRANÝCH SÍTÍCH PARFUMERIÍ.

#BloomingPrincess

#PrinceznaJakoKvět