Kadeřnictví jsou stále zavřená! Zakryjte odrosty přírodní barvou Naturigin

Kadeřnictví jsou stále zavřená! Zakryjte odrosty přírodní barvou Naturigin

Paleta barev jako od malíře.
Přírodní barvy na vlasy dánské značky 
naturigin.


Ankety na téma, zda mají muži raději blondýnky, brunetky či rusovlásky jsou dávno „out“ a ženy si vybírají barvu své kštice podle vkusu. Všeobecně platí, že by vybraný odstín neměl být diametrálně odlišný od přirozené barvy vlasů, a optimální je se poradit s kadeřníkem. Pokud preferujete barvení doma (či momentálně ani jiná možnost není), nemusíte mít obavy o kvalitu barvy. Přírodní dánská značka vlasové kosmetiky NATURIGIN nabízí celou paletu odstínů – od platinové blond až po havraní čerň. Všechny barvy spojuje spolehlivé krytí šedin, organický základ s co nejnižším množství PPD (P-fenylendiamin – funguje jako činidlo pigmentace) a snadná aplikace. Už při ní vás překvapí příjemná vůně, která je u barev na vlasy skutečně ojedinělá. Vybírat můžete z 19 sytých odstínů, které dodají vašim vlasům kromě barvy také lesk
a potřebnou péči.

 

Domácí barvení bylo často spojeno s méně kvalitními barvami a výsledky plnými (mnohdy nemilých) překvapení. S přírodní dánskou kosmetikou NATURIGIN už to nemusí být o tolika kompromisech – lze dosáhnout vynikajícího krytí šedin, krásného odstínu i co nejpřírodnější cestou. Všech 19 odstínů je 100 % bez amoniaku, SLS, resorcinolu a parabenů a díky jedinečné receptuře s obsahem organických ingrediencí dodávají barvy vlasům také potřebnou péči, výživu a dokonalý lesk. Hýčkající složení obsahuje například citrónový
a mandarinkový esenciální olejíček, ale také dalších deset vyživujících přírodních složek a olejů, které vlasy behěm procesu barvení chrání, vyživují a dodávají jim výjimečný lesk. NATURIGIN barvy jsou výsledkem nejnovějších poznatků a postupů ve vývoji přírodních barev na vlasy a díky skvělým výsledkům si získaly velkou oblibu u žen po celém světě – dokazuje to již několik získaných spotřebitelských ocenění.

Pokud jsou pro vás zdraví a životní prostředí důležité, pak je NATURIGIN ta správná volba. Dokonale se v ní propojuje skutečná krása a ohleduplnost.

Ve svých recepturách využívá NATURIGIN pouze certifikované organické ingredience, žádný z produktů ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech a všechno od NATURIGIN (tedy i barvy) mohou bez obav užívat i veganky.

Barvy na vlasy koupíte za cenu kolem 400 Kč například v Alze, ve vybraných obchodech s přírodní kosmetikou či na e-shopu www.happy-hair.cz.

 

 

*** 

NATURIGIN přináší nejšetrnější permanentní barvy pro domácí barvení díky obsahu certifikovaných organických ingrediencí. Tato dánská vlasová značka nabízí 19 nádherných sytých odstínů barev na vlasy. Mottem NATURIGIN je víra ve skutečnou krásu, které je možné dosáhnout jen harmonií se všemi aspekty života. Své produkty neustále vyvíjí a zlepšuje tak, aby efektivně kombinovaly sílu přírodních ingrediencí spolu s nejnovějšími kosmetickými poznatky a postupy. Barvy NATURIGIN jsou velmi šetrné, ale zároveň ve špičkové kvalitě, bezvadně kryjí a nevymývají se. Vlasová péče je plná přírodních výtažků a cenných složek. Spojení s přírodou jde ruku v ruce také s ochranou životního prostředí, kterému se NATURIGIN aktivně věnuje.

Více na www.naturigin.cz.