Jak dodat jarnímu šatníku trochu šťávy?

Jak dodat jarnímu šatníku trochu šťávy?

5 kousků, které to zvládnou


První teplé dny

Jaro je nepředvídatelné. Ráno může být mrazivých 5 °C, ale odpoledne příjemných 20 °C. Určitě si ráno nezapomeňte vzít svetr nebo lehký kabát, který vás ochrání před nachlazením. Odpoledne už můžete svetr odložit a užívat si sluneční paprsky na holé kůži. Šaty, sukně, overaly, šortky – to vše nám dělá na jaře radost. Jak jarní šatník ozvláštnit a nenosit dokola to samé?

Zkuste do šatníku zahrnout tyto kousky

Oblékáte se spíše obyčejně? Ráda byste se odvázala a zkusila něco nového? Proč ne, na změnu není nikdy pozdě. S našimi tipy to nebude vůbec náročné, zvládnete to levou zadní. Určitě není nutné měnit styl šatníku. Pokud se ráda oblékáte elegantně, tak tomu nové kousky přizpůsobte, např. nakupte kousky v černé a bílé barvě, které jednoduše zkombinujete s ostatním oblečením ve vašem šatníku.

Jaké kousky pořídit do šatníku?

  • Zajímavé boty
  • Výrazné límečky
  • Široké kalhoty
  • Overaly
  • Neobyčejné kabelky


Boty, které překvapí

Není jednodušší cesta, jak vylepšit outfit než si nazout zajímavé boty. Pokud si pořídíte boty, které mají neotřelý vzor, tvar nebo barvu, máte vyhráno. Pokud se obvykle bojíte barev, začněte u bot. To je celkem malý doplněk, který vás nevyděsí tolik, jako barevný kabát. Co se teď nosí? Všemožné platformy, hranaté podpatky, výrazné barvy připomínající zvýrazňovač anebo kovové prvky.

 

Výrazné límečky

Pro rok 2020 jsou výrazné límečky hitem č. 1. Proč? Důvod je prostý. Neobvykle vypadající límečky pozvednou celý outfit. A to bez sebemenší námahy. Můžete vybírat límečky, které se k halence nebo tričku připnou, nebo topy, které už výrazný límeček mají v sobě zabudovaný. A protože je límeček dominantní prvek, vám už stačí obléknout jednoduché kousky, které se s ním nebudou nijak tlouct.

Pořiďte si široké nohavice a nebudete litovat

Elegantní kousek, který je opravdu pohodlný. To jsou kalhoty s širokými nohavicemi. Jejich velkou výhodou je to, že v nich není teplo, proto jsou na jaře (a v létě) ideálním módním společníkem. Záleží pouze na vás, jaké vyberete a jak je zkombinujete. Pokud se bojíte, že vám zkrátí postavu, oblékněte si boty s podpatky, které budou pod okrajem nohavice nenápadně vykukovat. Tyto kalhoty sluší všem ženám – vysokým, nízkým,
s širšími boky i těm velmi útlým. A to je na nich to nejkouzelnější.

 

Zamilujte si overal

Je škoda, že ženy nenosí overaly častěji. Obléknete ho raz dva, a přitom vypadáte velmi upraveně. K overalu se hodí tenisky, sandálky i podpatky – je extrémně variabilní. Nebojte se experimentovat, protože dobře vybraný kus dokáže divy. Prodlouží postavu, zvýrazní pas a zakryje malé nedostatky.

Overaly se vyrábí v různém provedení. S dlouhým rukávem, krátkým rukávem, dlouhými nohavicemi nebo
v šortkové verzi. Pokud jste na sobě overal ještě nikdy neměla, tak zkuste jednoduchý v černé barvě. Uvidíte, že si tento univerzální kousek zamilujete.

Neobyčejná kabelka dokáže ohromit

Zbožňujete kabelky? Zkuste trošku experimentovat. Výrazné zdobení, zajímavé materiály a potisky nebo neokoukané tvary jsou na jaře povolené. Pořiďte si letos kabelku, která je jiná než ostatní. Nebudete litovat. Možná ji nebudete nosit každý den, ale o tom to vůbec není. Rozšiřte svou nabídku o kousek, který nelze přehlédnout a věřte, že si její nošení užijete.

 

Užijte si jaro

Jaro s novým šatníkem bude mnohem příjemnější. Zkuste pravidelně svůj šatník doplňovat o oblečení
a doplňky, které ještě nemáte
. Móda má být pestrá a zábavná, tak se nemusíte bát.