Vyzkoušejte osvěžující letní drinky z Becherovky

Vyzkoušejte osvěžující letní drinky z Becherovky


Letní sezóna zahájena! A co osvěží po horkém letním dni víc než dobře namíchaný koktejl. Připravte si variaci na klasický Beton zalitý šálkem espressa nebo s kouskem svěžího grepu. Anebo zkuste kombinaci tradičního likéru a zázvorového piva. Nefalšovanou chuť léta přinese malinový drink s bylinkovou chutí Becherovky Original.

 

Jak si drinky jednoduše připravit:

Grapefruit Beton je klasický Beton s příchutí grepfruitu vás příjemně osvěží.  

Ingredience:

40 ml Becherovka Original
50 ml Grepový fresh nebo kvalitní gepový džus
50 ml Tonik
Plátek grepu

 

Příprava:

Do vysoké sklenice plné ledu odměřte Becherovku Original, dolijte kvalitním tonikem a grepovým freshem nebo džusem. Lehce promíchejte a ozdobte plátkem grepu.

 

Další drinky najdete v sekci Recepty - Nápoje!

 

O značce Becherovka

Becherovka je tradičním likérem a národním dědictvím České republiky. Její vznik se datuje do roku 1807, kdy byl započat historicky první prodej českého bylinného likéru. Harmonická směs 20 bylin a koření, karlovarská voda, vysoce kvalitní líh a přírodní cukr Becherovce propůjčují nadčasovou chuť založenou na tajné receptuře, která se od počátku výroby nezměnila. Stoprocentně přírodní produkt bez jakýchkoli chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů si brzy získal oblibu nejen v Čechách a v současné době se vyváží do více než 40 zemí světa. Výjimečná kvalita a bohatá historie Becherovky sahající až do počátku 19. století dělají tento produkt opravdu výjimečným. Současným vlastníkem Karlovarské Becherovky je francouzský koncern Pernod Ricard, jeden ze tří největších světových výrobců lihovin a vín.

Více na www.becherovka.cz.