Hrajte o produkty Alpa pro pohodu Vašeho dítěte

Hrajte o produkty Alpa pro pohodu Vašeho dítěte


Český výrobce ALPA vyvinul speciální řadu produktů, určenou pro dítě od narození. Nese jméno Batole
a zahrnuje 10 přípravků s jemným složením a shodnou parfemací. Všechny mají jedno společné: Přispívají k pohodě Vašeho dítěte!

 

Co jsou to opruzeniny a jak se projevují?

Jedná se o různě  rozsáhlé zarudnutí kůže nejčastěji v okolí genitálu a na zadečku. Může se objevit také
v záhybech  na pažích, stehnech, krčku nebo třeba za oušky. Kůže je většinou začervenalá, někdy mokvá nebo se objevují malé bolestivé prasklinky. Nejúčinnější prevencí opruzenin je udržet  „zadeček v suchu“, úzkostlivá hygiena a použití vhodných plen a přípravků pro ošetření pokožky. Stává se, že se i přes veškerou péči, se
u děťátka opruzeniny objeví. Je to většinou zvýšenou citlivostí pokožky dítěte, někdy to může být třeba reakce na pleny. Myslete i na to, že pokožka miminka ještě nemá vyvinuty mazové žlázy a proto je nutné ji často
a pravidelně promazávat vhodnými přípravky. Dětská řada Alpa Batole obsahuje speciálně upravený olivový olej a zklidňující bylinné výtažky. Složení přípravků zaručuje účinnou prevenci i následnou péči o podrážděnou pokožku dítěte.

Alpa Batole dětský krém na opruzeniny

je krémová emulze voda – olej s vyšším obsahem oxidu zinečnatého pro okamžité zklidnění podrážděné pokožky a zastavení mokvání. Olivový olej jemnou pokožku miminka šetrně promaže, zvláční a zabrání jejímu vysychání a prasklinkám. Vitamín E podporuje regeneraci kožních buněk a urychluje proces hojení. S dětským krémem Batole proti opruzeninám bude zadeček vašeho miminka v nejlepší péči.

 

 

Proti podráždění pokožky a tvorbě opruzenin působí také  Alpa Batole dětský zásyp. Lehká konzistence ve formě prášku a jemné složení umožňují jeho použití od prvních dnů po narození miminka. Zásyp s výtažkem z olivovníkového listu zklidní pokožku a působí jako účinná prevence podráždění. Je vhodný pro každodenní hygienu miminka.

 

 

 

Pohodu miminka ovlivňuje celá řada událostí. Mezi nimi i vhodně volená péče spojená s každodenní hygienou.

Osvěžující sprška nebo příjemná koupel?
Můžete je střídat nebo si zvolit tu, která je miminku příjemnější. To hlavní je, aby se na každodenní hygienu miminko těšilo a obešla se bez pláče.

Alpa Batole jemný sprchový gel a Batole dětská koupel tvoří oblíbenou kombinaci. Oba přípravky zaručují jemnou očistu dětské pokožky od narození. Nedráždí pokožku ani sliznice, a proto je koupel pro miminko příjemná. Přípravky obsahují olivový olej, který zabraňuje  vysoušení pokožky, pečující vitamín E a hojivý panthenol pro okamžité zklidnění.

 

 

Alpa Batole dětský olej  

se speciálním složením jemnou dětskou pokožku krásně vyživí a zklidní. Obsahuje vitamíny E a olivový olej, který zabraňuje vysoušení. Chrání jemnou dětskou pokožku před zarudnutím i opruzeninám a napomáhá její regeneraci. 

 

 

Tři výherci se budou radovat z balíčku produktů Alpa.

Více informací najdete také na www.alpa.cz.

 

 

 

Výherci: O. Krčmářová, N. Plichtová, A. Šilhová