SOUTĚŽ se značkou Frosch

SOUTĚŽ se značkou Frosch


 

Dnes, více než kdy jindy, se potvrzuje, jak je hygiena a čistota důležitá. Čisté prostředí a především umyté ruce, hrají významnou roli pro udržení pevného zdraví dospělých i dětí. Jak se postarat o hygienu těch nejmenších?


Každý rodič se snaží pro ochranu svých dětí udělat maximum. Mýdla a čističe v domácnosti, které jsou pro hygienu nejmenších dětí klíčové, musí nejen zaručit účinnost, ale být šetrné k citlivé dětské pokožce
a zdraví. Značka ekologické drogerie Frosch, která má s péčí o jemnou dětskou pokožku a s čistotou spokojeného domova zkušenosti přes 30 let, nabízí hypoalergenní výrobky založené na přírodních surovinách bez nežádoucí chemie, které jsou spolehlivým pomocníkem při hygieně rukou menším i větším dětem. Oblíbené výrobky Frosch EKO Tekuté mýdlo pro děti v dávkovači nebo Frosch sprchový gel a šampon pro děti potěší nejen hravým grafickým zpracováním, ale také krásnou vůní, kterou ocení právě děti. Produkty Frosch jsou šetrné nejen k dětské pokožce, ale díky svému složení také k přírodě. Po použití se produkty v přírodě beze zbytku rozloží. Lahve jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu a jsou opětovně recyklovatelné.

Po použití je stačí vhodit do kontejneru pro tříděný odpad.

 

My jsme si pro vás ve spolupráci se značkou Frosch připravili soutěž o balíček produktů z řady pro nejmenší.

Na tři výherce bude čekat tento balíček:

 

Více o produktech se dozvíte v našem článku ZDE nebo na www.frosch.cz.

 

 

 

Výherci: D. Šmajdová, O. Plichtová, I. Hřeňková