Ochutnejte nové kombinace od značky Cool

Ochutnejte nové kombinace od značky Cool

Cool rozšířil řadu oblíbených pivních mixů o dvě nové kombinace – malina s borůvkou a višeň
s limetkou


Oblíbená značka ovocných pivních mixů Cool před startem léta rozšířila svou nabídku. Nealkoholickou řadu obohatila příchuť Malina a borůvka, variantou s dvouprocentním obsahem alkoholu je kombinace Višeň
a limetka.

Obliba osvěžujících pivních mixů v posledních letech znovu roste. Pivovary Staropramen proto na pozitivní trend reagují rozšířením alko i nealko řady značky Cool.

 

Oblíbené lesní ovoce v jedné plechovce

Značka Cool patří v segmentu pivních mixů k dlouhodobě nejvyhledávanějším.  „V letošním roce uvádíme rovnou dvě novinky. V současnosti tak tvoří rodinu Cool tři varianty s dvěma procenty alkoholu a šest nealkoholických,“ uvádí manažerka značky Cool Zuzana Cieciotková s tím, že velké oblibě se s ohledem na zdravější životní styl v posledních letech těší právě pivní mixy bez alkoholu. „V nové nealko variantě se snoubí oblíbené lesní plody malina a borůvka. Stejně jako ostatní příchutě je i letošní novinka bez konzervantů a umělých barviv,“ dodává Cieciotková.

 

 

Příjemně kyselé osvěžení

Roky prověřené varianty s 2 % alkoholu Cool Lemon a Cool Grep letos doplnil Cool Višeň a limetka. „Mix višně a limetky s pivem je příjemně kyselý a velmi osvěžující,“ říká Zuzana Cieciotková a na závěr připomíná, že pivní mixy Cool jsou na trh dodávány především ve stále populárnějších plechovkách.