Jak omládnout? Investujte do wellness pobytu v Mariánských Lázních!

Jak omládnout? Investujte do wellness pobytu v Mariánských Lázních!


Taky sníte o tom, jak se budete potit v sauně, pak si půjdete zaplavat a možná zaskočíte i na masáž? Co k tomu přidat ještě perličkovou koupel, kryoterapii, thajskou masáž nebo lymfatickou drenáž a dobít si baterky opravdu naplno?

Patříte mezi vytížené a zaneprázdněné osoby s namáhavou prací? Nemáte čas odpočívat, ale už byste si nějaký ten relax opravdu zasloužili? Chcete přitom omládnout na těle i duši? Vydejte se na wellness pobyt a získejte zpět ztracenou rovnováhu, načerpejte síly do dalších dní, a hlavně si taky pořádně odpočiňte.

Wellness = dosažení harmonie těla, duše i mysli

Slovo wellness se dnes často skloňuje, většina z nás si pod ním ale představí právě jen ten bazén, saunu, vířivku, možná i nějakou klasickou masáž. V lázních ale tento pojem dostává zcela jiný rozměr. Zahrnuje totiž i další procedury jako koupele, zábaly, vířivé vany, Kneiippův chodník a mnoho dalšího.

Účelem je odpočinout si, dobít baterky, dosáhnout harmonie mezi tělem, duší i mysli.

Náš tip: Nemusíte si kvůli tomu ani brát dovolenou, postačí i víkend nebo pár dní volna. Stihnete toho víc, než byste čekali. A to i přesto, že vaší jedinou starostí bude odpočívat, užívat si procedury, a zase odpočívat.

Víte, že wellness pobyty dnes nabízí většina tuzemských lázní? Kromě procedur tam na vás čeká i pěkné ubytování, zdravá strava a hodně čerstvého vzduchu.

Nikdo totiž neříká, že odpočinek rovná se povalování u bazénu nebo v posteli. Mezi jednotlivými procedurami můžete vyrazit do přírody, na procházku, k pramenům, nebo třeba na tradiční lázeňskou oplatku. Víte, že nejlepší je čerstvá a teplá?Proč jet na wellness?

  • Načerpáte novou energii
  • Odpočinete si
  • Zapomenete na každodenní starosti
  • Strávíte příjemné chvilky s partnerem
  • Užijete si procházky přírodou, nadýcháte se čerstvého vzduchu.

Kdo se může na wellness vypravit?

Jednoduše řečeno kdokoli. Každý, kdo na sobě pociťuje známky únavy, chce na chvíli vypadnout ze stereotypu každodenních starostí a dokáže si přiznat, že je nejvyšší čas něco pro sebe udělat.

Víte, že wellness pobyty jsou mimo jiné také skvělým dárkem? Překvapte své blízké darem, který si opravdu užijí.Náš tip: Ideálním místem pro nabytí ztracené rovnováhy jsou Mariánské Lázně

Lázeňské město s poměrně krátkou historií. Na místě, kde dnes najdete elegantní hotely, lázeňskou kolonádu a proslulou zpívající fontánu, byly dřív neprostupné pralesy a bažiny. O léčivé moci minerálních pramenů se ví už dlouho, začalo se jich využívat teprve nedávno. Proč je nevyzkoušet?

Jak takový wellness pobyt probíhá?

Počítač a práci nechte doma, zabalte si oblečení na procházky i na večeři, plavky, ručník, slamák a vydejte se na cestu za svým hezčím já.  Součástí wellness pobytů je řada léčebných a relaxačních procedur pod odborným dohledem, které omladí vaše tělo i mysl.

Víte, že na wellness pobytu v Mariánských Lázních se můžete těšit jak na lákavé masáže a zábaly, tak na akupunkturu, kryoterapii, plynové injekce, slatinné zábaly a floating?