Náš nákupní TIP: Hranaté prsteny

Náš nákupní TIP: Hranaté prsteny

Hranaté prsteny Adély Pečlové padnou jako ulité


 

Čistý minimalistický design hranatých prstenů vynikající české šperkařky a architektky Adély Pečlové zaujme na první pohled. Kdo je nevyzkoušel, může se možná obávat o praktičnost jejich nošení, jedná se přece jen
o netradiční tvar, ale taková úvaha je naprosto lichá. Tyto designové poklady sedí jako ulité a nosit je, je až neuvěřitelně pohodlné. Kdo miluje šperky, fandí českému designu a touží po kouscích, které vystupují z řady, prostě neodolá. Prsteny od Adély Pečlové dokážou podtrhnout osobitost svého majitele a kvalitou provedení uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V nabídce jsou dvě šířky prstenů vyrobených ze stříbra.

 

 

 

Hranatý prsten šíře 7 mm, cena 2 490 Kč

Hranatý prsten šíře 14 mm, cena 3 490 Kč

 

 

Tvorbu Adély Pečlové naleznete na www.adelapeclova.cz  či v centru českého designu Kvartýr shop & studio na adrese U Vodárny 4 na Vinohradech.

 

Česká šperkařka Adéla Pečlová je designérkou a architektkou v jedné osobě. Při studiích architektury absolvovala stáž v ateliéru K.V.O. pod vedením Evy Eisler a následně založila vlastní šperkařskou značku. Její produkty jsou něžné, hravé a přesto minimalistické, signifikantní je pro ni práce se skleněnými kuličkami. Šperky vnímá nejen jako ozdoby, ale též jako osobní podpis každého, kdo je nosí.