Sedmikráskovou kosmetiku si zamilujete

Sedmikráskovou kosmetiku si zamilujete

Nový denní a noční krém Sedmikráska s EKO náhradní náplní


 

Pleťová kosmetika Sedmikráska od české značky Manufaktura opět rozkvetla. Oblíbené jemné produkty jsou od 1. 6. 2020 doplněny o duo krémů pro kompletní pleťovou péči – Anti-pollution denní pleťový krém s výtažky ze sedmikrásky a ovsa a Anti-aging noční pleťový krém se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou. Tyto produkty nejsou výjimečné jen svým mimořádným složením s obsahem až 98,72 % ingrediencí přírodního původu, ale také obalem, který Manufaktura představuje úplně poprvé. Originální obal totiž obsahuje vyměnitelný EKO kalíšek, který po vypotřebování snadno nahradíte novým, a tím napomůžete k úspoře obalového materiálu. Díky náhradní náplni se nám podaří společně ušetřit mnoho obalů – jeden originální obal totiž obsahuje stejné množství plastu jako 14 EKO náplní.

Anti-pollution denní pleťový krém s výtažky ze sedmikrásky a ovsa

Výjimečný lehký denní krém bude Vaším tajným spojencem pro krásu a život ve městě. Vědecké výzkumy potvrzují, že znečištěné ovzduší a častý stres způsobují předčasné stárnutí, oslabení a podráždění pleti. Braňte ji každé ráno pomocí jedinečného koktejlu cenných přírodních ingrediencí, který poskytne Vaší pleti to nejněžnější pohlazení, dlouhodobou hydrataci a celodenní ochranu. Pečlivě vyladěná receptura kombinuje unikátní účinky ovesného, mandlového a jojobového oleje, výtažků ze sedmikrásky, kyseliny hyaluronové 2. generace, beta-glukanu, vitamínu E, squalanu, bambuckého másla a rostlinného anti-pollution komplexu z ženšenu, jablka, broskve, pšenice a ječmene. Posiluje obranyschopnost pleti, předchází výskytu vrásek
a ztrátě pružnosti, napomáhá redukci tmavých skvrn, obnovuje kožní bariéru, zabraňuje dehydrataci, zvláčňuje, zklidňuje a chrání. Doprovází jej příjemná bezalergenní vůně a je vhodný pro všechny typy pleti, především pro normální, citlivou až suchou.

Cena 359 Kč

 

Anti-aging noční pleťový krém se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou

Když si užíváme příjemného spánku, naše pokožka nezahálí. Právě přes noc se v ní odehrávají ty nejdůležitější regenerační a očistné procesy, které můžeme správnou volbou nočního krému dokonale podpořit. Popřejte Vaší pleti dobrou noc omlazujícím pohlazením se sedmikráskou, peptidy, ovesným a mandlovým olejem, kyselinou hyaluronovou 2. generace, bambuckým máslem, squalanem, panthenolem a vitamínem E. Zatímco budete spát, postarají se tyto cenné ingredience o mnoho kosmetických anti-aging kouzel pro krásnou pleť. Zklidní ji po dlouhém dni, napomohou tvorbě kolagenu a elastinu, zajistí dlouhodobou hydrataci a obnovu ochranné kožní bariéry, přispějí k okamžitému liftingu a vyhlazení vrásek. V neposlední řadě pleť zpevní, zregenerují a pečlivě vyživí. Ráno se tak Vaše pleť probudí téměř jako „znovuzrozená“. Doprovází jej příjemná bezalergenní vůně a je vhodný pro všechny typy pleti, především pro normální, citlivou až suchou.

 Cena 379 Kč

 

EKO náhradní náplň anti-pollution denní pleťový krém, cena: 279 Kč

Snadno vyměnitelný kalíšek s obsahem oblíbeného denního krému ocení zejména všichni vyznavači ekologie
a milovníci přírody. Díky náhradní náplni se nám podaří společně ušetřit mnoho obalů - jeden originální obal totiž obsahuje stejné množství plastu jako 14 EKO náplní.

 

EKO náhradní náplň anti-pollution noční pleťový krém, cena: 299 Kč

Snadno vyměnitelný kalíšek s obsahem oblíbeného denního krému ocení zejména všichni vyznavači ekologie
a milovníci přírody. Díky náhradní náplni se nám podaří společně ušetřit mnoho obalů - jeden originální obal totiž obsahuje stejné množství plastu jako 14 EKO náplní.

 

Více informací na www.manufaktura.cz.