Z aplikace do vlastní televizní show. Poznejte slavnou partu přátel upovídaného Toma

Z aplikace do vlastní televizní show. Poznejte slavnou partu přátel upovídaného Toma

Znáte aplikaci Talking Tom? Jedná se o globálně rozšířenou virtuální hru, v které se staráte
o domácího mazlíčka. Ale pozor, zvířecí hvězdy této aplikace jsou nyní hlavními účinkujícími televizní show „Upovídaný Tom a přátelé“, která sleduje dobrodružství party kočičích a psích přátel.


 

Animované zvířecí celebrity aneb Kdo je kdo

Tom – sám sebe považuje za vizionáře, společně s Benem se podílí na vyvíjení nejrůznějších aplikací. Přátelí se spolu už odmalička a rád ho provokuje tím, že se dotýká jeho technologických vynálezů, což Ben nemůže vystát.

Ben – Tomův business partner, technologický génius, vědec. Je náladový a také dost vynalézavý, myslí si, že je zábavný, načež si z něj Tom často utahuje. „Bene, pokud je vtip vtipný, nemusíš vysvětlovat proč je vtipný,“ doráží na něj.

Angela – Tomova dobrá kamarádka, popová hvězda. Nerozumí hašteření mezi Tomem a Benem a často ho urovnává.

Ginger – sedmiletý zbrklý kocourek. Až vyroste, chce být jako Hank, který je jeho vzorem.

Hank – Tomův spolubydlící, má moc rád sitcomy a viděl snad všechny od roku 1986 do 1994. Je jediný, kdo se snaží usměrňovat malého Gingera.

Z telefonu do televize

Všech pět zvířecích postav původně pochází z globálně známé aplikace, v které je nutné o ně pečovat – ujišťovat se, že mají dostatek všeho, co potřebují a udržovat je šťastnými. Skrze aplikaci se s nimi seznámilo přes více než 580 milionů hráčů z celého světa. Nyní se s nimi máte možnost sblížit v televizním seriálu sledujícím jejich rozmanitá dobrodružství, která se nejčastěji uskutečňují v pohodlí Tomovy garáže, přestavěné na studio. Stačí vám pár minut, abyste se přesvědčili, že v blízkosti těchto přátel nedopadnou věci nikdy tak, jak byly v plánu. 

 

Garáž plná nápadů

Ve zmiňovaném studiu vyvíjí Tom s Benem různé technologické vychytávky, nejčastěji hry a aplikace. Jednu takovou aplikaci se snaží vymyslet v úvodním dílu první série, aby se s ní mohli přihlásit do třetího ročníku soutěže „So You Think You Can App“ a zapojit se tak do soutěže o 10 000 dolarů. Nenechavý Tom chce vyvíjenou aplikaci proti krádeži mobilního telefonu vyzkoušet dříve než je připravená, a tak ho zasáhne elektrický proud díky čemuž ztratí hlas a nemůže se soutěže zúčastnit. Ben se rozhodne jít aplikaci prezentovat sám, ale všichni v partě se projeví jako skuteční přátelé a přijdou ho na soutěž podpořit.

Nenechte si ujít nové epizody seriálu Upovídaný Tom a přátelé od 23. května každý večer v 19:30 hod.
na Minimaxu.

 

Navíc si s námi můžete zasoutěžit o jednoho plyšového Méďu :-)

 

 

 

 

Výherce: J. Zelinková