Pojďte se s námi vrhnout na domácí zavařování

Pojďte se s námi vrhnout na domácí zavařování


Léto plné ovoce

S létem přijde i čas ovoce, které vždy poskytne v teplých dnech lahodné osvěžení. Stačí ho sklidit a co nestihnete sníst hned, zpracujte jinak. Pusťte se do odšťavňování, zavařování a nakládání! Takto upravené ovoce se ve spíži rozhodně neztratí, naopak, přijde k chuti kdykoli během roku. Kolekci „Domácí zavařování“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 15. června 2020, v e-shopu tchibo.cz již od 9. června 2020.  

 

Cestovní snídaňová sklenice se lžičkou
Lžička je vždy při ruce. Víčko a lžička jsou z ušlechtilé oceli. Objem sklenice je 580 ml, výška 13,5 cm. Předběžná cena 299 Kč.

 

 

Zavařovací sklenice, 4 ks
Sklenice včetně víček. Sklenice dobře drží zavřené díky gumovému těsnění a svorkám. Objem každé sklenice je 280 ml, výška 6 cm. Předběžná cena za sadu 399 Kč.

 

 

Funkční vařečka
Drží na každém hrnci. Vařečka má otvor k zavěšení na okraj hrnce nebo mísy. Má robustní jádro z ušlechtilé oceli a silikonové opláštění. Vařečka je dlouhá 30 cm. Předběžná cena 179 Kč.

Parní odšťavňovač
Ovoce nemusíte vypeckovat ani loupat. Odšťavňovač je vhodný pro všechny druhy sporáků, včetně indukčních. Je perfektní na šťávy ze zeleniny, zahradního ovoce či lesních plodů i na džemy, marmelády a povidla. Výška hrnce na vodu je 10 cm, výška hrnce na šťávu je 16,5 cm a výška košíku na ovoce je 16,5 cm. Předběžná cena 1.790 Kč.

 

 

Kuchyňské nože, 3 ks
Každý nůž je vhodný na jinou práci. V sadě je loupací nůž, nůž na ovoce nebo zeleninu a univerzální nůž. Čepele jsou z tvrzené oceli. Předběžná cena za sadu 229 Kč.

 

 

Utěrky, 3 ks
Utěrky jsou ze 100% biobavlny. Dobře sají a nepouštějí chloupky. Velikost každé utěrky je 50 x 70 cm. Předběžná cena za sadu 249 Kč.

 


Prkénka na krájení, 4 ks
Prkénka mají letní design. Jsou z melaninu a velikost každého je 23,5 x 0,3 x 16 cm. Předběžná cena za sadu 279 Kč.

 

Silikonová víčka, 3 ks
Flexibilní a pružná víčka na rozkrojené potraviny. V sadě jsou tři víčka každé v jiné velikosti. Průměr velkého víčka je 21 – 25 cm, středního 18 – 21 cm a malého 15 – 18 cm. Předběžná cena za sadu 229 Kč.

 

 

Sklenice s patentním uzávěrem
Na svačinku i skladování potravin. Objem sklenice je 1,5 l, výška 22 cm. Víčko sklenice dobře těsní. Předběžná cena 299 Kč.

 

 

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

Více na www.tchibo.cz.