Opalování se švýcarským specialistou

Opalování se švýcarským specialistou


 

Příběh značky začíná v roce 1938, kdy se při výstupu na horu Piz Buin švýcarský student chemie a horolezec Franz Greiter ošklivě spálil od sluníčka. Svou špatnou zkušenost proměnil ve výzvu a vyvinul pokrokový produkt, který poskytoval efektivní ochranu proti slunci. V roce 1946 se svou ženou Margo založili značku Piz Buin®, prvního výrobce účinných krémů chránících před slunečními paprsky.

 

Vybíráme pro vás některé z produktů:

INSTANT GLOW
Unikátní opalovací přípravek, který dodá pleti zářivě zdravý vzhled od první aplikace.

INSTANT GLOW OPALOVACÍ SPREJ / SKIN ILLUMINATING SUN SPRAY
Obsahuje jemné, světlo odrážející částečky, které okamžitě rozjasní Vaši pleť zlatavým nádechem, který podtrhne Váš přirozený tón pokožky. Sprej poskytuje okamžitou a efektivní UVA/UVB ochranu. Rychle se vstřebávající, nemastné a nelepivé složení hydratuje pokožku. Vodě a potu odolné. Neobsahuje samoopalovací složky.    
150 ml  SPF15, 499 Kč, 150 ml  SPF30, 519 Kč

 

TAN & PROTECT
Řada, která díky speciální technologii MELATINE ™ urychlí přirozený proces opalování a zvýší jeho intenzitu.

TAN & PROTECT OPALOVACÍ OLEJOVÝ SPREJ / TAN INTENSIFYING SUN OIL SPRAY

Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray urychluje přirozený proces opalování. Poskytuje pleti intenzivní hydrataci, výživu a základní vitamíny. Obsahuje revoluční technologii HELIOPLEX™, která chrání pokožku před slunečním zářením. Revoluční technologie účinně odráží negativní složky slunečního záření a výsledkem je neporušená a zdravá opálená pokožka.

 150 ml  SPF15, 529 Kč, 150 ml  SPF30, 549 Kč

 

Nesmíme zapomenout na PÉČE PO OPALOVÁNÍ-AFTER SUN

INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ MLÉKO PO OPALOVÁNÍ VE SPREJI / INSTANT RELIEF MIST SPRAY

Instant Relief Mist Spray obsahuje Tanimel, rostlinný extrakt zintenzivňující opálení, stimuluje přirozenou produkci pigmentu. Rychle se vstřebává a poskytuje pleti 24H hydrataci. Pomáhá zabraňovat olupování kůže a zklidňuje sluncem podrážděnou pokožku. V praktickém spreji.

  200 ml, 499 Kč

 

Další nabídku najdete ve FAnn parfumeriích, na e-shopu www.fann.cz, v drogériích DM a u nezávislých prodejců.

APLIKACE OPALOVACÍCH PRODUKTŮ PIZ BUIN

Naneste rovnoměrně a v dostatečném množství před sluněním a podle potřeby obnovujte. Aplikace menšího množství má za následek výrazné snížení úrovně ochrany. Po koupání, osušení, nebo při pocení aplikaci opakujte. I když používáte ochranu proti slunečnímu záření, vyhněte se polednímu slunci a dlouhému pobytu na slunci a kojence a děti nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Produkty PIZ BUIN zajišťují celkovou a fotostabilní ochranu před UVA/UVB paprsky, chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím.