Soutěž o pleťové novinky Sedmikráska od Manufaktury

Soutěž o pleťové novinky Sedmikráska od Manufaktury


 

Pleťová kosmetika Sedmikráska od české značky Manufaktura opět rozkvetla. Oblíbené jemné produkty jsou od 1. 6. 2020 doplněny o duo krémů pro kompletní pleťovou péči - Jemný ochranný & hydratační denní pleťový krém s výtažky ze sedmikrásky a ovsa a Jemný omlazující noční pleťový krém se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou. Tyto produkty nejsou výjimečné jen svým mimořádným složením, ale také obalem, který Manufaktura představuje úplně poprvé. Originální obal totiž obsahuje vyměnitelný EKO kalíšek, který po vypotřebování snadno nahradíte novým, a tím napomůžete k úspoře obalového materiálu. Díky náhradní náplni se nám podaří společně ušetřit mnoho obalů – jeden originální obal totiž obsahuje stejné množství plastu jako 14 EKO náplní.

5 z Vás získá jedinečnou možnost vyzkoušet báječné pleťové krémy a jejich mimořádné účinky na vlastní kůži díky soutěži, kterou jsme pro Vás s Manufakturou nachystali. Balíček obsahuje denní a noční pleťový krém Sedmikráska.

Sedmikráska, která svými drobnými kvítky zdobí naši přírodu téměř po celý rok, Manufakturu natolik okouzlila, že jejich příznivých účinků využila při tvorbě unikátní kosmetické sedmikráskové řady. V historii bývaly sedmikrásky považovány za všelék a lidé věřili, že nosí štěstí. Obsahují cenné minerální látky, ovocné kyseliny, proteiny i aminokyseliny a další cenné látky. Výtažek ze sedmikrásky napomáhá zklidnění, hydrataci, rozjasnění a omlazení pleti.

O co soutěžíme?

Jemný ochranný & hydratační denní pleťový krém s výtažky ze sedmikrásky a ovsa 

Výjimečný lehký Anti-pollution denní krém bude Vaším tajným spojencem pro krásu a život ve městě. Vědecké výzkumy potvrzují, že znečištěné ovzduší a častý stres způsobují předčasné stárnutí, oslabení a podráždění pleti. Braňte ji každé ráno pomocí jedinečného koktejlu cenných přírodních ingrediencí, který poskytne Vaší pleti to nejněžnější pohlazení, dlouhodobou hydrataci a celodenní ochranu. Pečlivě vyladěná receptura obsahuje rostlinný anti-pollution komplex z ženšenu, jablka, broskve, pšenice a ječmene. Posiluje obranyschopnost pleti, předchází výskytu vrásek a ztrátě pružnosti, napomáhá redukci tmavých skvrn, obnovuje kožní bariéru, zabraňuje dehydrataci, zvláčňuje, zklidňuje a chrání. Je vhodný pro všechny typy pleti, především pro normální, citlivou až suchou.

Jemný omlazující noční pleťový krém se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou   

Když si užíváme příjemného spánku, naše pokožka nezahálí. Právě přes noc se v ní odehrávají ty nejdůležitější regenerační a očistné procesy, které můžeme správnou volbou nočního krému dokonale podpořit. Sáhněte po Anti-aging nočním krému se sedmikráskami a dalšími cennými ingrediencemi. Zklidní pleť po dlouhém dni, napomůže tvorbě kolagenu a elastinu, zajistí dlouhodobou hydrataci a obnovu ochranné kožní bariéry, přispěje k okamžitému liftingu a vyhlazení vrásek. V neposlední řadě pleť zpevní, zregeneruje a pečlivě vyživí. Ráno se tak Vaše pleť probudí téměř jako „znovuzrozená“. Je vhodný pro všechny typy pleti, především pro normální, citlivou až suchou.  

 

Více také na www.manufaktura.cz .

 

 

 

 

výherci: 
J. Petrušková, Z. Nedbalová, P. Maliňáková