Tradiční dárek netradičním způsobem

Tradiční dárek netradičním způsobem

O2 Knihovna k Mezinárodnímu dni dětí zlevňuje e-knihy z Albatrosu a Fragmentu o 40 %.


 

Děti milují moderní technologie a jinak tomu není ani v případě jejich přístupu ke čtení knih. Mnoho z nich je preferuje v elektronické podobě a užívá si je na čtečce nebo jiném chytrém zařízení. O2 Knihovna proto k Mezinárodnímu dni dětí připravila 40% slevu na většinu elektronických titulů z nabídky nakladatelství Albatros a Fragment, které potěší nejen dětské čtenáře.

Snad každý měl doma alespoň jednu knihu z Albatrosu. Během let se z něj stalo největší a nejoblíbenější nakladatelství dětských titulů u nás.  Jejich tituly nabízí také O2 Knihovna, která většinu z nich u příležitosti Mezinárodního dne dětí zlevní až o 40 %. Slevy platí od 1. do 7. června. Mladí čtenáři si zamilují pokračování úspěšného titulu Tajemství jeskyně pokladů s názvem Ve staré cihelně se svítí od Petra Huga Šlika nebo Strašidelné Česko od Nikoly Staňkové; nejmenší děti zase ocení Na velrybě od Petra Chudožilova.

Fragment je dalším významným nakladatelstvím dětských knih, jehož tituly také najdete se 40% slevou v O2 Knihovně v prvním červnovém týdnu. Dívky si užijí například humoristický román Namazaným dolů od Nikoly Valové, malým strašpytlíkům mohou rodiče před spaním přečíst Já už se nebojím od Elisendy Roca, všechny věkové kategorie potěší příběhy z vesmíru Vesmírné putování komety Julie od Hany Lehečkové.

Knížky ve slevě si může pořídit kdokoliv, aniž by byl klientem O2. Čtenáři je najdou v kategorii Slevy. Stačí pár kliků a vaše děti se mohou ponořit do světa fantazie a dobrodružných příběhů. O2 Knihovna navíc poskytuje nejširší platební možnosti na trhu. Váš oblíbený titul můžete zaplatit kartou online, přes Apple Pay či Google Pay nebo na fakturu.

 

Knihy najdete v aplikaci O2 Knihovna nebo na webu www.o2knihovna.cz/.

 

 

foto: unsplash.com