Prostě „k sežrání“!

Prostě „k sežrání“!

Limitovaná edice dekorativní kosmetiky Dermacol EAT ME!


To, že dekorativní kosmetika je pastvou pro oči, je známý fakt. Dermacol ale ve své limitované edici EAT ME jde ještě dál a texturou i vůní pěti nových produktů ji posouvá na úplně novou smyslovou úroveň.
S neodolatelným „menu“ vonícím pistáciemi, kávou, karamelem, kokosem či meruňkami a lesním ovocem si navíc můžete dovolit zhřešit úplně bez pocitu viny. Stoprocentně veganské produkty jsou totiž určené výhradně na líčení :).

 

Pistáciová chuťovka pod make-up

Představte si vůni čerstvě vyloupaných pistácií, našlehaných do hedvábně jemné a svěží textury podkladové báze EAT ME Primerstachio. Díky obsahu pistáciového másla a monoi másla doslova splyne s pokožkou už při nanášení. Zanechá jen matný finiš a pocit jemné, vyhlazené pleti, dokonale připravené na aplikaci make-upu. Pokud jste si doteď mysleli, že je třeba bázi pod make-up šetřit pro slavnostní příležitost, po použití Primerstachia tento krok s potěšením zařadíte do každodenní rutiny. A make-up po ní vydrží o mnoho déle.

Podkladová báze Primerstachio, EAT ME, Dermacol – 299 Kč / 10 ml

 

Sametové krytí s vůní tiramisu

Božské tiramisu – legendární italský dezert – inspirovalo recepturu pěnového make-upu EAT ME Creamy sú. Nadýchaná textura připomínající krémové mascarpone, matný finiš evokující pudrově jemný poprašek kakaa, smyslná vůně kávy a kávové zrnko na ozdobu. Toto vše najdete v krémovém make-upu se středním krytím, který na vaší pleti zanechá krásný sametový vzhled. Vybrat si můžete ze dvou odstínů – světlejšího a tmavšího.

Pěnový make-up Creamy sú, EAT ME, Dermacol – 299 Kč / 10 ml, odstíny č. 01 a č. 02

 

Kávová vzpruha pro dokonalé obočí

Energizující vůni čerstvě upražené kávy pocítíte při úpravě obočí pomocí pudru na obočí Espresso brow powder s praktickým a přesným indikátorem. Několika precizními tahy vykreslíte dokonale přirozený tvar obočí
a vyplníte mezery mezi chloupky. Textura pudru ve dvou odstínech krásně přilne ke kůži a vyčaruje trendové bohaté obloučky. Pudr je „namíchaný“ ve dvou odstínech – světlejším pro blondýnky a hnědovlásky a tmavším, který potěší černovlásky i brunety.

Pudr na obočí Espresso, EAT ME, Dermacol – 7,69 eur/2 g, odstíny č. 01 a č. 02

 

Krémový závoj pro svůdné řasy

Jemná vůně mléčné kávy, která je poznávacím znamením řasenky EAT ME Mascaraccino, pohladí smysly
a vaše řasy obalí do krémového závoje tmavohnědé barvy. Na oku působí velmi přirozeně, a to jak na blondýnkách, tak brunetkách. Krásného objemu řas docílíte už jedním tahem, pro ještě větší efekt naneste dvě vrstvy.

Řasenka Mascaraccino, EAT ME, Dermacol – 9,59 eur/10,5 ml

 

Koktejlové menu pro šťavnaté rty

Jako sladká vzpomínka na dětství voní lesk na rty EAT ME Lip Shake. Bohatá textura s obsahem ošetřujících přírodních olejů krásně zvláční a ošetří pokožku rtů a dodá jim šťavnatý lesk. Vybrat si můžete ze čtyř lahodných „příchutí“ – kokosové, meruňkové, karamelové anebo lesních plodů. Vydrží, než je „sníte“, a to nezaručujeme :).

   

Lesk na rty Lip Shakes, EAT ME, Dermacol – 3,99 eur/7 ml, odstíny: Coconut (č. 01), Apricot (č. 02), Berry (č. 03)
a Caramel (č. 04)

 

Více také na www.dermacol.cz.