Nové, netradiční beauty studio s netradičním názvem Re:

Nové, netradiční beauty studio s netradičním názvem Re:

Navštivte s námi nové beauty studio a nechejte se zkrášlit


 

Vysvětlení názvu - jedná se o anglický prefix “Re” jako recreate, remake…místo kde se můžete změnit, upravit nebo zkrášlit. Název má multifunkční využití. Používáme ho jako přídavek k názvům ošetření Re: mani, Re: hair nebo například Re: make. Najdete ho také v názvech komplexních balíčků Re: pre-cocktail routine balíček služeb před párty, nebo Re: morning package před důležitým dnem.

Každá žena je jiná, každá žena je krásná. V novém beauty studiu Re: nechceme vnucovat zaběhnuté šablony krásy, chceme pouze zdůraznit Vaši přirozenou a jedinečnou krásu. Nové beauty studio, bylo vytvořené pro ženu, která nechce a nemůže ztrácet čas v salonech. Trávit hodinu a půl na manikúře, další  hodinu a půl na pedikúře. Je vytvořen pro ženu, která občas prostě jen chce, aby ji umyli a vyfoukali vlasy bez toho, aby se musela objednávat dlouho dopředu.

Vytvořili jsme prostor, ve kterém se budete cítit útulně. Místo, kde Vám dopřejeme masku pod oči zatím co Vám foukají umyté vlasy. Hned potom uděláme skvělý expresní make-up a pustíme Vás perfektně upravenou na důležité jednání, pracovní pohovor nebo rande.

Je to ideální místo pro ženu, která se ráno probudila a prostě nechce nebo “ jen nemá sílu” mýt si a pak ještě foukat vlasy sama doma. Pro maminky, které chtějí mít udělanou manikúru a pedikúru najednou, aby mohli být se svojí ratolestí co nejdříve. Pro pracující ženy, které se potřebují na schůzkách cítit sebejistě. Tuto sebejistotu jim přidá to, že mají dokonalý make-up a perfektně vyfoukané vlasy.

Pro péči o vlasy i nehty našich klientek vybíráme jen to nejlepší. Authentic Baeuty Concept - přírodní veganská kosmetika na vlasy, kterou používáme nejenom v salonu, ale vybereme klientkám i správnou kombinaci přípravků pro péči o vlasy doma. Nabízíme celou řadu relaxačních procedur s Authentic Beauty Concept, stačí se jenom uvolnit a vnímat všemi smysly.

Gel laky i laky na nehty nabízíme jedny z nejkvalitnějších. Máme dvě značky gel laků Lianail gel a Spektr Europe u druhé značky se odstíny řídí barvami Pantone. Klasické laky na nehty dovážíme z Berlína, jedná se
o veganskou značku Gitty.

 netradiční prostor pro pedikúru

 

Salon Re: najdete na Praze 2 v Lublaňské ulici č.53 nedaleko stanice Metra I.P. Pavlova.

 

Více informací na www.re-create-yourself.com.