Užijte si skvělou rodinnou dovolenou v Mariánských Lázních

Užijte si skvělou rodinnou dovolenou v Mariánských Lázních


 

Vybrané lázeňské hotely Ensana v Mariánských Lázních otevířeli pro své hosty již 25. května a v létě tak budou připravené přivítat rodiny s dětmi, které si chtějí užít skvělou letní dovolenou v této krásné lokalitě západních Čech. Mariánské Lázně představují ideální destinaci pro rodiny s dětmi a jsou perfektní alternativou dovolené u moře.

 

Čistý vzduch, nespočet parků a lesů, překrásná příroda, která nabízí nekonečné možnosti pro výlety pěšky nebo na kolech. To jsou Mariánské Lázně. Na rodinnou dovolenou ale lákají také svou vybaveností pro děti, které si mohou užít spoustu zábavy na zdejších hřištích, sportovištích a v bazénech. Letos v létě bude také fungovat speciální animační klub Coolonáda, který má pro děti připravené zábavné a vzdělávací programy a rodičům tak umožní odpočinout si při procházce, návštěvě lázní nebo hře na nedalekém královském golfovém hřišti. Klub bude mít zorganizovaný program pro všechny věkové skupiny a zajistí také hlídání profesionálními chůvami pro děti od kojeneckého věku. Služby klubu budou k dispozici pro všechny hosty ubytovacích zařízení ve městě.

Pobyty je možné rezervovat již nyní na webových stránkách Ensana, kde si můžete vybrat jeden z mnoha pobytových balíčků. Pro rodiny s dětmi je připravena speciální nabídka ubytování v dvoulůžkových a rodinných pokojích kategorie Superior v hotelu Centrální Lázně s polopenzí na tři a více nocí. Balíček zahrnuje návštěvu solné jeskyně a využití bazénu, saun a fitness pro celou rodinu. V hotelu je také herna, hřiště a klub Hippo s animačním programem pro děti. K dovolené patří také možnost nechat se hýčkat a tak je samozřejmě možné využít i wellness a beauty služby hotelu jako masáže nebo kosmetická ošetření.

Mariánské Lázně jsou celosvětově známé pro své přírodní léčebné zdroje a jejich odborné využití. Můžete tak spojit příjemné s užitečným a při letní dovolené v hotelech Ensana navštívit nejrůznější procedury, které přinesou detox a ozdravení pro vaše tělo a mysl a skvěle posílí vaši imunitu. Vyzkoušejte procedury využívající přírodní CO2, který pochází z přírodního pramene nazvaného Mariin pramen. Jde v pravém smyslu slova
o mocné vývěry plynu kysličníku uhličitého (99,7%), který se druhotně rozpouští v mělce obíhající podzemní vodě. Kysličník uhličitý je vulkanického původu a je tak čistě přírodní. K léčbě dýchacích cest jsou využívány inhalace minerálních vod, ke kterým jsou v případě potřeby přidávány přírodní soli, nebo odvary z bylin. Blahodárně působí také sauna, solné jeskyně a minerální koupele s přísadou soli z mrtvého moře.

 

 

Ensana

Značka Ensana byla poprvé představena v roce 2019. Reprezentuje vedoucího poskytovatele lázeňské péče
v Evropě. Do skupiny v současné době patří 26 lázeňských hotelů v České republice, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. Kolekce lázeňských hotelů Ensana zahrnuje hotely v historicky nejznámějších lázeňských městech Evropy, která se proslavila svými přírodními léčebnými zdroji. Ensana ve svém unikátním přístupu využívá inovativní koncepty, které kombinují využití přírodních léčebných zdrojů a moderních diagnostických metod
k dosažení osobních cílů hostů. Cílem skupiny je pomáhat hostům zlepšovat jejich zdravotní stav a celkovou zdravotní kondici, ať už mají jakýkoliv rozpočet. Skupina má širokou škálu nabídek, které jsou určené pro různé cílové skupiny.

 

Pro více informací navštivte www.ensanahotels.com/cz

ensana
Health Spa Hotels

Palac Kronberg, 3rd Floor, Senovažne naměsti 992/8,
110 00 Prague 1, Czech Republic

www.ensanahotels.com