Co o vás vypovídá barva vašeho spodního prádla?

Co o vás vypovídá barva vašeho spodního prádla?Spodní prádlo je určeno pro všechny. Nezáleží na věku, původu ani hmotnosti. Je k dispozici v mnoha barvách a stylech, z nichž můžete vybírat. Jednoduše si ze vší té nabídky vyberete takové prádlo, které ve vás probudí bohyni.

 

Kterou barvu spodního prádla volíte nejčastěji? Věděla jste, že barva spodního prádla vypovídá mnohé o vaší osobnosti? Najděte v článku svou oblíbenou barvu a řekněte - myslíte, že to platí?

 

ČERNÁ

Černá je nadčasová módní barva. Reprezentuje sílu a eleganci, tajemnost a agresivitu. Je také všeobecně známo, že černá zeštíhluje. Žena, která ráda nosí černé sexy prádlo, v sobě skrývá kouzlo rafinovanosti a je vášnivou milenkou.

Inspiraci na krásné rafinované černé prádla naleznete např. v nové kolekci Rhapsody značky Lisca.

 

BÍLÁ

Bílá je barvou nevinnosti, světla a bezpečí. Stejně jako čerstvě napadlý sníh může i bílá barva znamenat nový začátek. Pokud toužíte po změně, oblékněte se do bílé a vykročte odvážně vpřed. Milovnicí bílého spodního prádla je žena čistého srdce.

Ženy, které zvolí bílé prádlo, jsou nevinné a něžné milenky, ale zároveň též otevřené všem novým nápadům.

 

 

TĚLOVÁ

Tělová barva neboli “nude” zdůrazní nahou kůži a oslavuje přirozenou krásu. Tělový odstín začíná být čím dál populárnější. Milovnicemi tělové barvy jsou většinou ženy, které touží zapadnout do společnosti, chtějí působit přirozeně a nepřitahovat příliš pozornosti. Je jednou ze 3 nejčastějších a nejoblíbenějších barev spodního prádla.

 

MODRÁ

Modrá je barvou upřímnosti, soudržnosti a ctnosti. Je to také barva míru a barva, která uzdravuje, takže může mít dokonce i pozitivní vliv na naše tělo. Patří mezi nejoblíbenější barvy spodního prádla. Když se chcete předvést v tom nejlepším světle, oblékněte si své oblíbené modré prádlo. Pokud ráda nosíte královskou modř, dalo by se o vás říct, že umíte být velmi troufalá.

 

ČERVENÁ

Červená představuje vášeň, odvahu a lásku. Červené prádlo je spojeno se spontánností a fyzickou energií, proto si ho oblékněte, když si jdete někdy večer zatančit - budete se cítit nedostižně! 

Červená je smyslná barva. Milovnice červeného prádla rády trochu přehánějí, vyžadují spoustu pozornosti
a málokdy jim chybí sebevědomí. Červenou podprsenku nejraději nosí charakterní osobnost, která je vášnivá, energická, dramatická a v životě odhodlaná. Taková žena se nebojí nahlas říct, co chce. I její tvrdohlavost
a smysl pro drama tvoří součást jejího šarmu.

 

RŮŽOVÁ

Růžové spodní prádlo charakterizuje ženskost a smyslnost. Milovnice růžové jsou něžné a romantické, a proto jsou oblíbenými společnicemi. Pokud volíte prádlo v růžové barvě, raději následujete ostatní, než abyste vy měla hlavní slovo. Růžová je velmi klidná barva, která probouzí pocity nevinné lásky.

Pokud ráda nosíte výrazně růžovou barvu - pink, znamená to naopak, že jste ráda středem pozornosti, výrazná
v každém ohledu a hvězda všech večírků!

ŽLUTÁ

Žlutá je barvou slunce a symbolizuje radost, svěžest a inteligenci. S touto veselou barvou je spojeno štěstí
a rozzářenost. Ve skutečnosti si spousta žen vybírá žluté spodní prádlo, ale jen 9 % z nich ho pak opravdu nosí. Pokud jste milovnicí žlutého prádla, tak jste pozitivní a usměvavá osoba, která své okolí ráda baví a disponuje hromadou energie.

FIALOVÁ

Fialová barva se v přírodě moc nevidí, v prádelníku je tomu ale přesně naopak. Fialová tradičně charakterizuje luxus, královskou velkolepost a bohatství. Je barvou moci, která má i svou ženskou a romantickou stránku, zejména ve světlejších odstínech. Milovnice fialového prádla jsou často něžné a romantické a svolné k dlouhým svazkům.

ZELENÁ

Zelená barva je spojena s růstem, mírem a klidem. Různé odstíny zelené mohou znamenat různé věci, ale všechny sdílejí společnou podstatu pozemské přírody, smyslného léčení, ochrany a stability. Zelená je jako dělaná pro první schůzku nebo když toužíte po relaxu. Je to uklidňující a osvěžující barva. Jste-li milovnicí zelené barvy, vyzařuje z vás vnitřní klid a jedinečná osobnost, a proto lidé milují vaši společnost.

ORANŽOVÁ

Oranžová barva symbolizuje moudrost, prestiž a bohatství. U milovnic oranžového spodního prádla platí, že se ze všech sil snaží být co nejlepší, tato barva totiž podporuje tvořivost a úspěch. Oranžová obsahuje všechnu radost žluté barvy a veškerou vášeň červené.

 

Více na www.lisca.cz.