To nejlepší pro naše nejmenší

To nejlepší pro naše nejmenší


Červen bývá tradičně zasvěcen dětem. V první červnový den slavíme Mezinárodní den dětí. Na něj navazují dětské dny a další oslavy tohoto svátku v průběhu celého měsíce. Ve vzduchu je navíc cítit konec školy
a blížící se prázdniny – prostě období zasvěcené našim nejmenším! V tuto krásnou dobu bychom neměli zapomínat na jejich zdravý vývoj, který je podmíněný aktivním pohybem i vyváženým jídelníčkem. Rádi byste dětem dali něco zdravého, co jim však bude zároveň i chutnat? Vyzkoušejte müsli tyčinku Fit fruit od českého výrobce, společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina.

 

Tyčinka Fit fruit je nutričně hodnotnou svačinou, která osloví nejen vaše děti. Je chutným a přírodním zdrojem energie s nízkým obsahem tuku. Právě taková by správná svačina měla být. Proč si tedy nepochutnat na dobrém ovoci, zabaleném v této tyčince. Každá müsli tyčinka Fit fruit totiž obsahuje 46 – 50 % ovoce.

Fit fruit je dobrým zdrojem postupně se uvolňující energie, obsahuje lehce stravitelné bílkoviny pro rychlou regeneraci sil, vitamíny, minerály a především vlákninu. Ta je důležitou složkou nezbytnou pro správné fungování zažívání, potažmo celého organismu.

  

Tyčinky mají vysoký podíl ovocné složky, a tak budou dětem opravdu chutnat. Bohatá náplň se ukrývá mezi dvěma lehkými oplatkami, které se na jazyku jen rozplynou. Fit fruit neobsahuje palmový olej a odpovídá zásadám veganského stravování. V nabídce je pět různých příchutí, které můžete libovolně střídat: brusinka, limeta, meruňka, višeň
a lesní ovoce.

  

 

Tyčinky jsou v prodeji u všech hlavních maloobchodních prodejců potravin.

Další informace o kompletním portfoliu značky Fit naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.