Hrajte o balíček produktů od Mediderm®

Hrajte o balíček produktů od Mediderm®

Bez lupénky v pohodě, i s krátkými rukávy


 

 

Pokožka je v létě obzvlášť na očích, těžší období tak nastává pacientům s lupénkou, ekzémem či atopickou dermatitidou. Aby z letních šatů, kraťasů a krátkých rukávů vykukovala krásná a zdravá kůže, vyzkoušejte léčbu novými přípravky Mediderm. Nyní si můžete napsat o sadu vzorků zdarma!

Výrobky Mediderm jsou jediné zdravotnické prostředky na českém trhu určené pro léčbu lupénky, ekzému
a atopické dermatididy. Přinášejí úlevu od příznaků provázejících chorobně suchou pokožku a celkově zvyšují kvalitu života pacientů. Mediderm zajišťuje hloubkovou hydrataci pokožky, její vyhlazení a zvýšení pružnosti. Zároveň omezuje a zmírňuje podráždění. Výrobky jsou vhodné i při velmi suché a citlivé pokožce. Mediderm vyrábí německá společnost Spreewälder Arzneimittel GmbH. Prostředky prošly klinickou studií s pozitivním výsledkem. Mají hypoalergenní složení a neobsahují tedy žádné dráždivé látky. Mohou je používat dospělí v každém věku a děti již od 1. měsíce života.

 

Kompletní řada pro péči o pokožku

Řada Mediderm zahrnuje krém, dále šampon, koncentrát do koupele a emulzi do sprchy. Krém Mediderm je základním krokem při péči o kůži postiženou lupénkou, ekzémem a atopickou dermatitidou. Dlouhodobě hydratuje a promašťuje, vytváří ochrannou vrstvu, je tak vhodný i při zdravé, ale suché a citlivé pokožce. Při svědění a pálení zklidňuje. Pokožce dodává měkkost a pružnost, eliminuje nadměrné odlupování a praskání. Velmi dobře se vstřebává, díky tomu nezpůsobuje pocit mastnoty a neznečišťuje oděvy ani ložní prádlo.  
Tři varianty velikosti balení krému umožňují přizpůsobit balení přípravku aktuálním potřebám.

A co můžete vyhrát?

Na tři výherce čeká balíček produktů:
-krém, šampon, koncentrát do koupele a emulze do sprchy

 

Chcete Mediderm vyzkoušet? Napište si o sadu vzorků ZDARMA! Sada obsahuje vzorky všech čtyř výrobků Mediderm, od každého výrobku sáček o objemu 10 g. Žádosti o vzorky posílejte na mediderm@variopharma.cz!

Více na www.variopharma.cz. Poptávejte ve vaší lékárně nebo na e-shopech, např. www.biotika.net.  

 Chcete vyhrát náš balíček? Odpovězte na otázku:

 

 

 

výherci:
O. Prošková, Z. Páčová, G. Mihulcová