Plavková sezóna je tady! Jaké si musíte pořídit? Poradíme vám

Plavková sezóna je tady! Jaké si musíte pořídit? Poradíme vám

SOUTĚŽ!


Léto klepe na dveře a ať už jej letos trávit doma na zahradě nebo u rybníka, jsme si jisti, že všude zazáříte. Připravili jsme si pro vás tipy na výběr plavek dle posledních módních trendů. 

 

Plavky - trendy tohoto léta

 

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky vyznačující se lehce lesklým materiálem a dekorativními prošívanými detaily – plavky, ve kterých z vás bude vyzařovat sebevědomí a odhodlanost moderní amazonky!

Jednodílné plavky s pěnovými tvarovanými košíčky a výztuží vytvarují dokonalý dekolt a poskytují tu nejlepší oporu i při větších velikostech. Výrazné barvy, hluboký výkroj na zádech, dekorativní sundavací pásek a další prvky se postarají o to, aby byla image moderní amazonky dokonalá.

Vyzkoušejte například plavky Navarre beach z nové kolekce Lisca, dekorativní detail a prošívaný lem v horní části dekolt vám zaručí jedinečný vzhled. Rafinovaný dekolt

Trojúhelníková podprsenka bez výztuže s push-up košíčky pro svůdný a bohatý dekolt. O mimořádný „wow efekt“ se postarají ramínka, která se zavazují za krkem. Výrazné barvy, ozdobné detaily a ozdobná šňůrka zdůrazňující dekolt zkompletují váš look.Podprseka nemusí ladit s kalhotkami

Zapomeňte, že musíte mít podprsenku a kalhotky sladěné, nebojte se být jiná! Vyzkoušejte například kombinaci vršku s barevným vzorem a jednoduchých kalhotek nebo naopak. 

 

Tropické vzory nebo puntíky

Tropické vzory vévodily všem přehlídkovým molům na sezónu jaro - léto 2020. Módní fanoušci si jistě vzpomenou na Jennifer Lopez, jak se objevila na molu pro přehlídku Versace v tropických zelených šatech. Pokud si netroufnete takové šaty vzít na sebe, vyzkoušejte tento vzor na plavkách.
Podívejte se třeba na model Buenos aires od značky Lisca. Plavková podprsenka s pěnovými košíčky vykouzlí nádherný dekolt a zároveň prsům zaručí dokonalý komfort. Je vyrobena z prodyšného moderního materiálu Wonder.

 

Navíc jsme si pro vás připravili soutěž a tři z vás obdrží voucher v hodnotě 1 000 Kč na nákup v obchodech LISCA.
(netýká se outlet prodejny)

Více informací na www.lisca.cz.

 

 

 

 

 

 

Výherci: A. Pluchová, A. Sklalská, V. Šilhová