Když nemáte čas na jídlo a nechcete si krátit život fastfoodem!

Když nemáte čas na jídlo a nechcete si krátit život fastfoodem!


K snídani něco malého, na oběd rychlovka nebo nezdravé jídlo z fastfoodu a na pořádné jídlo čas až večer. Takto nepravidelná strava ale vede k únavě, kterou pocítíte už v průběhu dne a k večernímu přejídání.
To způsobuje tloustnutí a nekvalitní spánek. Druhý den jsme opět unavení a tak to jde pořád do kola.
Řešení ale existuje. Na český trh přichází inovativní potravinářská značka YFood se svými plnohodnotnými tekutými jídly, které vás zasytí na 3 – 5 hodin.

 

Jeden drink. Jedno jídlo

Značku YFood založili v roce 2017 v Mnichově Ben Kremer a Noël Bollmann, kteří se rozhodli udělat revoluci
v potravinářském průmyslu vytvořením nové kategorie produktů. Výrobky YFood jsou složeny z kvalitních německých a rakouských ingrediencí a vyrábějí se v Rakousku. YFood nezaměňujte s proteinovými nápoji nebo dietními koktejly. Jde o zdravé, plnohodnotné, nutričně vyvážené jídlo na mléčném základě, ale bez laktózy
a bez přidaného cukru. Lahodný nápoj YFood v lahvi není třeba chladit, je tedy vždy připravený ke konzumaci. K dostání je i velmi populární balení v prášku. Stačí naplnit šejkr, protřepat a vypít nebo vzít sebou na výlet, do práce nebo do školy.

 

Venku s dětmi

Nabalíte svačinu všem kromě sebe. Děti honíte po celém hřišti, pak se přiřítíte domů a začne domácí kolotoč. Až děti usnou, konečně si dáte pořádnou večeři nebo to „doháníte“ čokoládou. Poznáváte se?  Příště si vezměte jídlo i pro sebe a vyberte si ze 6 příchutí. YFood je i ve veganské verzi, a to ve dvou příchutích.

 

V kanceláři nebo ve škole

Máte jednu poradu či vyučovací hodinu za druhou a o polední pauze si nestíháte ani jídlo objednat, natož sníst
a z fastfoodu vás už bolí žaludek? To nejhorší, co můžete pro sebe udělat je hladovět. Svému zdraví tím neprospějete a pracovní efektivitě nebo studijním výsledkům také ne. Pro takové případy sáhněte po drinku YFood. Stačí protřepat a vypít. Kreativní nápady s nasyceným břichem pak přijdou samy.

 

Co obsahuje YFood?

Balení YFood (500 ml) obsahuje: 33 g vysoce kvalitních proteinů, 7,5 g vlákniny, Omega 3 a 6 nasycené mastné kyseliny, 26 vitamínů a minerálů.

K dostání s příchutěmi: Smooth Vanilla, Apline Chocolate, Fresh Berry, Cold Brew Coffee, Happy Banana
a od července také Crazy Coconut.

2 varianty vhodné pro vegany – Vanilla a Cacao.

 

Doporučená maloobchodní cena nápoje: 330 ml: 79 Kč / 500 ml: 90 Kč
Doporučená maloobchodní cena prášku v 1,5 kg balení: 1 porce 44 Kč

 

Více informací na cz.yfood.eu

 

 

O společnosti YFood:

Značku YFood založili v roce 2017 Ben Kremer a Noël Bollmann v Mnichově. Dynamická společnost YFood si klade za cíl usnadnit zdravou výživu pro všechny. Během vývoje zakladatelé YFood nikdy neopustili důraz na životní prostředí a význam udržitelnosti v dnešní době. K balení výrobků se využívá 100% recyklovatelný HDPE obal a lahve jsou vyrobeny z 30% recyklovaného plastu.