Hitem letošního léta jsou pohodlné volné střihy a proutěné doplňky

Hitem letošního léta jsou pohodlné volné střihy a proutěné doplňky

Letní módní seriál se stylistkou Bárou Havlíkovou


 

 Ať už v létě vyrazíte na zahradní party, svatbu nebo jen s přáteli na osvěžující drink na letní zahrádku, jistě oceníte letošní módní trendy, které spojuje především pohodlnost. Volné střihy, rozevláté sukně a proutěné doplňky – módními hity léta vás provede fashion stylistka Centra Černý Most Bára Havlíková.

„Pohodlnost v parném počasí oceníte nejen díky moderním volným střihům, ale také díky pohodlným přírodním materiálům. Letos se vracíme zpět do 70. let v čele s batikou a drobnými květinovými vzory ve stylu ‚boho‘. V kurzu jsou také puntíky různých velikostí a proužky. Letošní léto se nese v barvách výrazné červené, šafránově žluté, korálově růžové nebo světle modré. Rozhodně se nebojte experimentovat,“ představuje letošní módní trendy stylistka Bára Havlíková z Centra Černý Most.  

 

Proutěné doplňky jako u moře

Trend proutěných módních doplňků se do našich končin dostal z Indonésie, kde je jejich výroba dlouholetou tradicí a pro turisty jsou takové kousky typickým exotickým suvenýrem. Dnes už tyto doplňky najdeme i v evropských módních řetězcích.

Proutěné doplňky a léto k sobě bezesporu patří již několik let. Jejich zapojení do módy však časem prošlo určitým vývojem. Od velkých plážových tašek a klobouků, které byly součástí především outfitu na dovolenou k moři, se přesunuly i do města ve formě minikabelek a trendy košíků.

Stylistka Bára radí: „Proutěným kabelkám nebo sandálkům sluší bílá barva a krajka. Ideální kombinací pro letošní léto budou rozevláté šaty v ‚boho‘ stylu ve světlých barvách.“

           

    

Zakoupíte v Cropp       Zakoupíte v Sinsay           Zakoupíte v Deichmann              Zakoupíte v CCC

 

Satén, květinové vzory, ale i geometrické tvary

Květinové vzory ‚boho‘ jsou letním trendem číslo jedna už několik let. Pro odvážnější letos přibyly i geometrické vzory. V těchto případech však platí, že méně je někdy více. Dle doporučení stylistky je vhodné takto vzorované kousky kombinovat se zbytkem outfitu v neutrálních barvách a bez dalších vzorů.

Velmi vděčným kouskem v šatníku je také saténová sukně, jejíž trend začal již v loňském roce a je oblíbený i letos.

Stylistka Bára radí: „Saténovou sukni můžete kombinovat s elegantním topem a sandálky na podpatku a vyrazit třeba na večeři. Stejně tak ji ale můžete spojit s jednoduchým tričkem, džínovou bundou, teniskami a vytvořit tak ideální outfit na víkendový výlet.“

   
Zakoupíte v C&A           Zakoupíte v s. Oliver                       Zakoupíte v Reserved

 

Svěřte se do rukou odborníka

Pokud stále váháte, které módní kousky vybrat pro danou příležitost nebo vzhledem ke své postavě, nechte si poradit od odborníka. Fashion stylistka Centra Černý Most Bára Havlíková vám poradí a pomůže sestavit vhodný outfit pro každého.

Bára Havlíková je absolventkou kurzu stylingu ve Škole stylu Backstage. Věnuje se stylingu pro reklamní focení, televizní natáčení, hudební videoklipy, reklamy, ale i soukromou klientelu a zákazníky Centra Černý Most, kde je její poradenství k dispozici bezplatně.

 Bára Havlíková

 

Službu je možné rezervovat na adrese concierge@centrumcernymost.cz. Podmínkou bezplatné služby stylistky je nákup v obchodech Centra Černý Most v minimální hodnotě 2 000 Kč.