Češi a Slováci se berou čím dál víc, hraje k tomu Zlatý Bažant

Češi a Slováci se berou čím dál víc, hraje k tomu Zlatý Bažant

Češi a Slováci se milují čím dál víc. Ano, čísla hovoří jasně: počet manželství uzavřených
v Česku mezi oběma národnostmi se za posledních šest let zvedl skoro o polovinu. Zatímco v roce 2014 jich bylo 1 427, loni už to bylo 2 002! Čerstvá data z Českého statistického úřadu zjistil slovenský pivovar Zlatý Bažant.


Ten totiž už dlouho fandí všem česko-slovenským spojením a letos připravil malý dárek pro všechny takové novomanželské páry. Je to speciální kolekce nejoblíbenějších slovenských písní v Česku a těch českých na Slovensku a jmenuje se Na česko-slovenské svatbě 1.

Že vám ten název něco připomíná? Není divu, možná si také pamatujete legendární edici lidových písniček z 90. let. Tehdy to byla doslova lavina TV reklam na cédéčka a kazety, jako třeba Na moravské svatbě 3, 4, 5... Tentokrát ale nejde o žádný folklór, jsou to prostě ty největší pecky od českých a slovenských interpretů, které milují lidé na druhé straně hranice. Když je dáte dohromady, vznikne perfektní mix pro svatební oslavu česko-slovenského páru. A těch bude letos zase požehnaně!

Vytvorením originálneho playlistu ,Na česko-slovenské svatbě 1‘ sme chceli predovšetkým urobiť radosť všetkým česko-slovenským párom a podporiť ich tak v uzatváraní sobášov. Slovenské pivo Zlatý Bažant je ideálnym ležiakom pre slávnostnú príležitosť a týmto projektom chceme osláviť všetky nové česko-slovenské manželstvá. Je úžasné, že ich v posledných rokoch výrazne pribúda,“ říká Peter Bustin, manažer značky Zlatý Bažant.

Originální svatební mix je volně k dispozici na třech nejpoužívanějších hudebních platformách: Spotify, YouTube Music a Apple Music. Najdete v něm známé evergreeny zlatých slavíků, hity posledních dvaceti let i několik novějších interpretů, kteří si rychle získali oblibu Čechů a Slováků. Jak jinak, jde hlavně o kousky taneční
a zábavné, které se točí kolem lásky a vztahů, prostě prečo ho ona lúbi a on ju nie...

Speciální kolekce nabídne 40 písniček zpěváků a kapel jakou jsou Pavol Habera, Karel Gott, Elán, Leoš Mareš, Hokýže Slíže, Hana Zagorová, No Name a další. Celkem 2 hodiny a 50 minut dlouhý playlist nabitý převážně taneční hudbou je volně k dispozici, stačí ho vyhledat podle názvu „Na česko-slovenské svatbě 1“ nebo použít QR kód.

 

Tak na zdraví česko-slovenským párům!

Zlatý Bažant je nejoblíbenější a zároveň nejhodnotnější značkou piva na Slovensku. Žádná jiná slovenská značka se nemůže pochlubit více jak milionem prodaných hektolitrů po celém světě. 

 

Prémiový světlý ležák

Velké oblibě se především těší prémiový světlý ležák Zlatý Bažant, který vyniká vyváženou plnou chutí, výraznou chmelovou vůní a příjemně doznívající hořkostí.

 

www.pivozlatybazant.cz

 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Zlatý Bažant je dlouhodobě nejoblíbenější a nejznámější slovenská značka piva. Od šedesátých let minulého století se vaří v pivovaru Hurbanovo. Uvedené městečko bylo úmyslně vybráno jako nejteplejší místo tehdejšího Československa, kde se bude dobře dařit pěstování ječmene k výrobě sladu. Od roku 1995 je součástí pivovarské skupiny HEINEKEN. Prémiový ležák Zlatý Bažant se těší velké popularitě i na českém pivním trhu, nárůsty prodejů už několik let v řadě zaznamenávají v procentech dvouciferné nárůsty.