Potřebujete kvalitní potřeby pro koně? Víme, kam pro ně

Potřebujete kvalitní potřeby pro koně? Víme, kam pro ně

Jakmile vlastníme koně, nebo jej dokonce máme ustájeného ve svých prostorách, musíme
se poohlédnout též po kvalitním dodavateli zaměřeném na potřeby pro koně.


 

Kdo se zajímá o koně více, rozhodně mu nestačí jen osobní potřeby na ježdění. Potřebuje též potřeby pro koně. Obojí dodává e-shop Horse-trade.cz. A o zákazníky nemá díky širokému sortimentu v perfektní kvalitě,
ale i z důvodu stále rostoucího zájmu o chov koní, nouzi.

Zájem o chov koní v České republice rychle roste

Zatímco v roce 2003 se v ČR chovalo pouze 41 000 koní, v roce 2016 to bylo již 85 000 koní. Je to hodně? Pro srovnání, po druhé světové válce se na našem území chovalo až 600 000 koní. To se ale ještě skutečně využívala jejich fyzická síla – především v zemědělství.

Celkově je v ČR přes 3000 registrovaných chovatelů koní, 13 500 jezdců a 1600 klubů. Nejvíce majitelů koní je dnes v Praze. To však neznamená, že jsou tito koně rovněž v Praze chováni. Obvykle jsou ustájení mimo hlavní město. Ustájení koní je dnes zcela běžná záležitost. Vyjde obvykle na cenu od 5000 do 15 000 Kč za měsíc. Největší chovy koní jsou u nás na jižní Moravě a v jižních Čechách.

Kompletní potřeby pro koně

Potřeby pro koně potřebují chovatelé koní i jezdci. Nemluvíme teď o krmivu, krmných doplňcích či různých vhodných pamlscích pro koně. Potřeby pro koně zahrnují vybavení, bez kterého se nelze při chovu koní
a jezdectví obejít. Jde o potřeby pro samotnou jízdu na koni, které dělají ježdění pohodlným a bezpečným jak pro jezdce, tak pro koně. V Horse-trade.cz však nabízí i takové speciality, jakými jsou potřeby pro westernové ježdění.

Horse-trade.cz je e-shop, kde seženete skutečně vše, co pro koně potřebujete. Jde o sedla, beránky pod sedla, deky na koně, podsedlové dečky, udidla, uzdečky, ohlávky, vodítka, otěže, podbřišníky, třmeny a třmenové řemeny, ohlávky, maringaly a podprsáky, tlumicí podložky, vše pro lonžování, čabraky, masky, třásně, čelenky, chrániče a zvony, reflexní prvky či bandáže.

E-shop Horse-trade.cz provozují skuteční profesionálové. V e-shopu vám proto umí rovněž perfektně poradit
s výběrem potřeb pro koně
. Někdy je nabídka příliš široká a je těžké se zorientovat, které potřeby jsou pro vás nejvhodnější.

Vybavte se pro jezdectví i chov koní kompletně a za dobrou cenu

Nabídka samozřejmě nezahrnuje jenom potřeby pro koně. E-shop nabízí i vše pro jezdce, tedy oblečení, chrániče, helmy či boty. Obleče však i malé jezdce, protože v sortimentu nechybí jezdecké potřeby pro děti. Součástí sortimentu je vše pro péči a ošetření koní, krmné doplňky i další potřeby pro chovatele koní, kterými jsou například elektrické ohradníky. E-shop má velice příznivé ceny, a to přestože je zboží ve vynikající kvalitě.

Jezdectví je stále populárnější a možná se i vy rozhodnete začít rekreačně jezdit, nebo již jezdíte. Mnohem náročnější je pak věnovat se samotnému chovu koní. Pro obojí je skvělé mít partnera, jakým je e-shop Horse-trade, kde vás vybaví vším potřebným za rozumné ceny.