Zažijte kouzlo Ameriky

Zažijte kouzlo Ameriky

Zažijte americkou atmosféru v Hard Rock Cafe®Praha. Restaurace nabízí spoustu výhodných letních nabídek.


Jedinečný design restaurace, klasická americká receptura, výjimečné koktejly Signature Cocktails, originální Legendary® Steak Burgers, žebírka a mnoho dalších specialit. To vše nabízí pražské Hard Rock Cafe® v Domě u Rotta na Malém náměstí.

 

Speciální nabídky

Restaurace Hard Rock Cafe® si pro své návštěvníky na letošní léto připravila spoustu výhodných nabídek. Hosté se mohou od pondělí do pátku od 11:30 do 14:30 hodin těšit na akci 1+1 zdarma vztahující se na vybrané burgery, sendviče a saláty. Po celý červenec také nabízejí slevu 19 procent na menu pro děti a dospělé narozené v březnu, dubnu, květnu a červnu. Dále je připraveno chlazené pivo, lokální vína, vybrané panáky a koktejly za lepší ceny v rámci happy hours každý všední den od 17 do 19 hodin a dále pak od 21 do 22 hodin.

Rozvoz jídla

Hard Rock Cafe nově nabízí také možnost objednat si jídlo a merchandise až domů  přes rozvážkové služby damejidlo.cz a wolt.com

 

Dětské jídlo zdarma

Další skvělou letní nábídku HRC ocení hlavně rodiče. Při zakoupení dospělé porce totiž dostanou pro své ratolesti jídlo zdarma. Akce potrvá do 31. července a platí pro všechny děti do deseti let. Dětský jídelní lístek
v Hard Rock Cafe® nabízí třeba skvělý cheeseburger Buddy Jr’s, kuřecí crispy Razzi’s™ Chicken Tenders, grilovaná kuřecí prsíčka s čerstvou brokolicí Skiddley's™ Not-So-Diddly, salát s kuřecím masem Kid's Salad Chillin' a mnoho dalších delikates doplněných hranolkami nebo čerstvým ovocem a zeleninou. Platí i na objednávky s sebou a rozvážkovou službu Wolt.

 

Letní osvěžení

Společnost HRC letos oslavuje také nové partnerství s Coca-Colou. Pro zakázníky si tak připravili pozornost
v podobě osvěžujícího letního drinku se zmrzlinou Coke Float zdarma s útratou nad 270 korun. Nabídka platí do 20. července.

 

 

Další informace o Hard Rock Cafe® naleznete na www.hardrockcafe.com, v případě rezervace navštivte https://www.hardrockcafe.com/location/prague.

 

 

O Hard Rock®:

S provozovnami v 76 zemích pokrývajících 256 míst, které zahrnují vlastněné/licencované nebo spravované hotely, kasina, Rock Shops® a restaurace se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově nejcennější sbírku hudebních memorabilií obsahující více než 83 000 předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. V roce 2018 udělil časopis Forbes společnosti Hard Rock International titul nejlepšího zaměstnavatele pro ženy a také ocenění Land Operator of the Year v rámci Global Gaming Awards. V roce 2019 byla společnost oceněna jako jedna z nejlepších korporátních zaměstnavatelů v Americe v anketě časopisu Forbes America’s Best Large Employers a také číslo jedna v J.D. Power’s 2019 North America Hotel Guest Satisfaction Study (studie
o spokojenosti hostů) mezi luxusními hotelovými řetězci. Destinace Hard Rock se nacházejí v největších světových metropolí, včetně dvou nejúspěšnějších vlajkových lodí na Floridě, jež jsou domovem prvního Guitar Hotelu®
v jižní Floridě, kde se také nachází sídlo společnosti. Značka je vlastnictvím mateřské společnosti HRI The Seminole Tribe of Florida.

Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com nebo shop.hardrock.com.