Dopřejte si svěží vlasy kdykoliv s přírodním suchým šamponem Naturigin

Dopřejte si svěží vlasy kdykoliv s přírodním suchým šamponem Naturigin

Soutěž!Čerstvě umyté vlasy jsou krásně hebké, voňavé a vypadají prostě báječně. Jenže již druhý den mají – zvlášť jemnější vlasy – tendenci plihnout a ztrácet na objemu i svěžesti. Řešením může být přírodní suchý šampon dánské značky
NATURIGINRefresh Dry Shampoo, který vlasy dokonale oživí během chvilky. Kromě faktu, že si poradí s absorpcí přebytečného mazu a nečistot, může posloužit také jako styling – dodá totiž vlasům jedinečný objem. Díky extraktům z listů aloe o naše vlasy zároveň pečuje. 

 

Večer uleháme s krásně nadýchanou kšticí a ráno před zrcadlem se zhrozíme zplihlých, unavených vlasů. Určitě to také znáte. Okamžité osvěžení dodá vlasům přírodní suchý šampon NATURIGIN Refresh Dry Shampoo. Díky svému přírodnímu složení zcela bez obsahu sulfátů, parabenů či chlorinu, je vhodný pro každodenní používání. Zkrátka vždy, když je potřeba vlasy osvěžit.

Šampon stačí nastříkat na vlasy, nechat chvilku působit, lehce přetřít ručníkem a je hotovo. Absorbuje přebytečný maz a nečistoty a zanechává vlasy krásně oživené a plné objemu. Navíc se nám s tímto suchým šamponem bude mnohem lépe tvořit účes.

Kromě stylingových a očistných benefitů, nabízí NATURIGIN Refresh Dry Shampoo také bonus v podobě péče
o vlasy – obsahuje totiž extrakty z listů aloe, arganový olej a také vitamín E.

NATURIGIN Refresh Dry Shampoo je k dostání například zde za cenu 489 Kč.

 

My jsme si pro vás ve spolupráci s NATURIGIN připravili soutěž o tři suché šampony.
Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a pak už jen sledujte svůj email :-)

 

 

NATURIGIN přináší nejšetrnější permanentní barvy pro domácí barvení díky obsahu certifikovaných organických ingrediencí. Tato dánská vlasová značka nabízí 19 nádherných sytých odstínů barev na vlasy. Mottem NATURIGIN je víra ve skutečnou krásu, které je možné dosáhnout jen harmonií se všemi aspekty života. Své produkty neustále vyvíjí a zlepšuje tak, aby efektivně kombinovaly sílu přírodních ingrediencí spolu s nejnovějšími kosmetickými poznatky a postupy. Barvy NATURIGIN jsou velmi šetrné, ale zároveň ve špičkové kvalitě, bezvadně kryjí
a nevymývají se. Vlasová péče je plná přírodních výtažků a cenných složek. Spojení s přírodou jde ruku v ruce také s ochranou životního prostředí, kterému se NATURIGIN aktivně věnuje.
Více na www.naturigin.cz.