KetoMix – snadná cesta ke zdravé postavě

KetoMix – snadná cesta ke zdravé postavě


 

Stravování s nízkým obsahem cukrů způsobuje rychlý a trvalý úbytek na váze, a vede také k výraznému zlepšení většiny rizikových faktorů civilizačních onemocnění. KetoMix – to je nízkosacharidová strava, se kterou se vám podaří zhubnout bez hladovění a nutnosti cvičit a zároveň vás naučí, jak se stravovat v běžném životě tak, abyste své zdraví chránili i po dietě.

Proč zvolit KetoMix?

Budete hubnout rychle – KetoMix dieta je jedním z nejjednodušších a nejúčinnějších způsobů, jak zhubnout. Zbavuje tělo přebytečné vody, snižuje v těle hladinu inzulinu a velmi rychle odbourává nechtěné tuky, a to včetně viscerálních, které se hromadí se v dutině břišní a způsobují závažné metabolické problémy. Při dodržování KetoMix diety se vaše tělo dostane ketózy – chybějící cukry nahradí ketony, které si samo vyrobí z tukových zásob. Hubnout tedy budete při jakékoli činnosti, a to pouze tuk již od třetího dne od zahájení nového stravování. 

Přestanete mít přehnanou chuť k jídlu – vedlejším účinkem klasických redukčních diet je většinou hlad, což bývá jedním z hlavních důvodů, proč lidé dietu vzdávají. To s KetoMixem nehrozí. Jíte 5x denně velmi kvalitní
a chutná proteinová jídla. Když ve stravě snížíte příjem sacharidů a jíte více bílkovin a tuků, začnete přijímat méně kalorií a paradoxně se vaše chuť k jídlu sníží. Vy tak budete hubnout v pohodě a bez kručícího žaludku.

Široký výběr jídel KetoMix jídel – na www.ketomix.cz najdete velké množství nízkosacharidových jídel
a produktů. Všechna mají vyvážený poměr proteinů, minerálních látek, vitamínů i vlákniny a jsou zcela bez přidaných chemických látek a glutamátů. Proteinové koktejly KetoMix jsou zákazníky hodnoceny jako chuťově nejlepší na trhu, a dokonale vás zasytí. Stejně tak si pochutnáte i na ostatních jídlech – od proteinového pečiva a sušenek, přes těstoviny, tyčinky, kaše, polévky, chipsy a mnoho dalšího. Všechna KetoMix jídla jsou vyvinuta tak, aby měla vyvážené a téměř shodné nutriční hodnoty. Díky tomu je jen na vás, se kterými jídly se rozhodnete hubnout.

Vychutnat si můžete také nízkokalorické víno.Výživové poradkyně pořád po ruce – někdy není snadné se v přemíře informací zorientovat. Výživové poradkyně KetoMix jsou vám proto k dispozici každý den od osmé ráno do jedenácté večer. Na telefonním čísle 607 487 417, emailové adrese info@ketomix.cz nebo na chatu, který najdete na stránkách www.ketomix.cz vám velmi rády zodpoví vaše dotazy a poradí i v těch nejzáludnějších oblastech.

 

Chtěli byste si zasoutěžit o tří týdenní balíček a novinky od KetoMix?
Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku!

 

 

 

 

Výherci: P. Eliášová, A. Kázmerová, D. Skalská