Česká značka Blendea Čechům pomáhá s imunitou, vitalitou i krásou

Česká značka Blendea Čechům pomáhá s imunitou, vitalitou i krásou

Nyní 2 nové produkty v portfoliu


Nápad vyrábět instantní směsi (tehdy pouze) zelených superpotravin vznikl v roce 2014 na Bali v hlavě zakladatele firmy MSc. Matěje Chodelku. Tam poprvé viděl zdravé a vitální lidi běžně konzumovat řasu chlorellu a sinici spirulinu. Trend zelených superpotravin začal růst a v Česku a vznikla poptávka i po zeleném ječmeni
a mladé pšenici. Tak vznikla značka Blendea se svým prvním produktem Blendea SUPERGREENS. 

SUPERGREENS je náš první produkt a u zákazníků je to naprostý evergreen. Doplňuje vysoké dávky vitamínů, minerálů, antioxidantů, chlorofylu i kyseliny listové. Naše zákazníky jsme chtěli naučit, že dovedou svůj jídelníček obohatit i v malém množství a krátkém čase. Zjistili jsme, že je zde o moderní a zdravé potraviny obrovský zájem,” vzpomíná Chodelka.

 

SUPERPROTEIN rozšířil klientelu o vegany

Vážíme si vegany a jejich morální přístup ke stravování. Všechny naše produkty jsou vhodné pro vegany. Typickým uživatelem SUPERPROTEINu je sportující vegan, který podstupuje vysokou fyzickou i psychickou zátěž a hledá vydatný zdroj kvalitních rostlinných bílkovin bez barviv, ochucovadel a aromat,” specifikuje Chodelka. 

SUPERPROTEIN kromě bílkoviny z hnědé rýže obsahuje také kořen maca a ovoce lucuma pro lepší výživové vlastnosti. Je ochucený kakaem a doslazený kokosovým cukrem.

 

SUPERCOFFEE zpříjemňuje Čechům náročné dny

Blendea jde vždy s dobou. Aktuální poptávka po medicinálních houbách stvořila nápad na kávu a vznikl kávový nápoj Blendea SUPERCOFFEE. 

Chtěli jsme vyrobit něco, co lidé pijí denně, ale zdravěji a prospěšněji. Do výborné instantní kávy jsme přidali mleté sušené houby (chaga, hericium, reishi) a chuť jsme ozvláštnili jemnou cejlonskou skořicí. SUPERCOFFE se chová jako klasická káva. Chutná a voní ale lépe a díky houbám má pozitivní vliv na imunitu nebo bezproblémové vyprazdňování. Se zažíváním má mnoho Čechů problém a naše káva je pro ně výbornou alternativou,” popisuje záměr “lepší kávy” Chodelka.

 

V roce 2020 se Blendea zaměřila na imunitu

Imunitní systém je kromě virů a bakterií také pod zátěží globálního stresu a nervozity. Všechny tyto vlivy imunitu oslabují a Češi jsou mnohem náchylnější na nachlazení či dlouhodobější onemocnění. 


Všimněte si, jak je společná imunita oslabená. Všude někdo kýchá a kašle a to ještě nepřišel ani podzim. Důkladně jsme nastudovali účinky adaptogenů. Jsou to látky, které tělo adaptují (připraví a přizpůsobí jej) na zvládnutí různých druhů zátěže. Tělo se lépe vypořádá s otravným nachlazením a vyčerpáním. Blendea SUPERBOOST je pro lidi, kteří bývají často nemocní a snižuje se jejich vitalita,doporučuje Chodelka. 


SUPERBEAUTY zlepšuje stav ukazatelů krásy - vlasů, nehtů a pleti


Nejnovější směs Blendea SUPERBEAUTY si najde klientelu hlavně mezi ženami. Zaměřuje se na výživu, zpevnění a zlepšení kondice vlasů, nehtů a pleti. 

Ženy o sebe důkladně pečují a chtějí být vždy krásné. Obvykle se zajímají hlavně o své pevné a dlouhé nehty, husté, jemné a pevné vlasy a zářivou pleť. SUPERBEAUTY jsme namíchali tak, aby tyto ženské cíle dokonale splnila. 

Konkurenční produkty navíc obsahují živočišný kolagen a nejsou tak vhodné pro vegany. SUPERBEAUTY obsahuje rostlinné složky, které podporují produkci kolagenu přímo v těle, a díky tomu je vhodná i pro vegany,” vysvětluje Chodelka. 

Česká rodinná značka Blendea vyrábí směsi doplňků ze zdravých, převážně rostlinných potravin a myslí na široké pole zákazníků a jejich potřeby. Spokojenost hlásí 99 % zákazníků přes portál Heuréka.cz. 

Ti mají šanci vyřešit široké spektrum zdravotních či kosmetických problémů a vy pro sebe najdete pomoc jistě také.

VÍTE, ŽE Blendea ve spolupráci s organizací Onetreeplanted vysází nové stromy v oblastech s největším odlesňováním na Zemi? I vaše objednávka pomůže zalesnit tyto kritické oblasti. 


Všechny produkty nakoupíte na blendea.cz.